Skocz do zawartości

pomocy - szklo (trudne)


VoNd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tym razem sie chyba kompletnie zacialem, az mi glupio - potrzebuje stworzyc w VRay panele szklane z podswietleniem LED od srodka i kompletnie mi nie wychodzi, z racji tego, ze scena jest ogromna staram sie troche oszczedzac na liczeniu i robilem to sposobami zastepczymi, ale suma sumarum w zadnym wypadku nie wyglada to jak powinno :/

 

opis: szklo ma byc teksturowane o zabarwieniu ciemno zielonym (tu z pomoca przyszla bumpmapa i fog) z podswietleniem od srodka przy mocowaniu (staralem sie to zrobic kladac dwa vray light blisko zaczepu i gradient na diffuse szkla) - wygladalo to nieco jasniej u gory i niby to troche pomoglo, ale ZA NIC nie wygladalo to jak szklo podswietlone LED. Troche poszukalem po necie, ale niczego nie znalazlem. Zlitowalby sie ktos?

 

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

arev - dzieki wielkie, cos podobnego...

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=54561 --> zalozmy, ze to jest szklem podwieszonym pod sufitu, a nie przy scianie (bo w przypadku splashbacka, swiatlo odbija sie od sciany). czyli efekt ten sam, ale na szkle wolnostojacym, czyli mniej wiecej to co pokazales - balem sie isc w jakies refrakcyjne cuda, bo mam ogromna scene, a tych paneli blisko 60 jest tam, ale poprobuje. Jeszcze raz wielkie dzieki. Masz gwarantowanego repa jak to zadziala. Jak nie zadziala, to bede dalej pytal :)

 

[edit] http://farm1.static.flickr.com/98/233814229_1a08a36257.jpg?v=0

Edytowane przez VoNd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności