Skocz do zawartości

Sklep internetowy Neostar - poleca ktoś?


avant.garde

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam. Zdecydowałem się po wielu przemyśleniach na panoramę Gateway'a: http://neostar.pl/sklep/product_info.php?products_id=1363 i niestety wychodzi na to, że ciutkę za późno, bo w komputroniku (który masowo jest sprzedawał) aktualnie się skończyły i nie wiadomo kiedy mogą być. Tak więc znalazłem takowy sklep (Neostar), który zbiera pozytywne opinie na skąpcach itp. Ale większą wartość ma dla mnie 1 opinia kogoś namacalnego z forum (no ale oczywiście bez przesadyzmów z tym macaniem;) ) niż 10 z owych portali więc chciałem zapytać, czy jest to dobry biznes, by ściągać ten monitor z takowego sklepu komputerowego?

 

Komputronik to jednak porządna marka, więc stąd moje wątpliwości co do sklepu, o którym pierwszy raz słyszę;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmmm, chyba tak poczynię, zwłaszcza, że zarzekają się w opisie, że w ciagu 14 dni można oddać monitor bez podania przyczyny.

 

EDIT:

Widzę, że w komputroniku zaktualizowali info i dostawa będzie najprawdopodobniej jutro, także nie ma tragedii, zamówię u nich. Dzięki za pomoc:)

Edytowane przez avant.garde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

polkie prawo mowi o tym ze kupujac wysylkowo towar mozesz oddac go w ciagu 10 dni. I sklep zwroci Ci CALA kase ktora do nich przelales - lacznie z oplata ktora pokrywala przesylke. wlasnie dlatego warto czasem kupic towar przez sklep internetowy zamiast w ich siedzibie :) Towar moze byc normalnie uzywany ( nie musi to byc nierozpakowane pudlo) . Wyjatkiem sa gry i programy komputerowe, oraz audio-video. Rozpoakowanie powyzszych , pozbawia nas prawa do zwrotu. Oczywiscie sprawa gwarantowanych zwrotow nie dotyczy indywidualnych aukcji -np. z allegro. Inna sprawa , ze tam sprzedaje wiele sklepow - ale to juz inna sprawa :).

tak wiec 10 dni to zadna lacha ze strony sklepu - to ich obowiazek - ale malo kto o tym wie.

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności