Skocz do zawartości

POJAZD 3d: Eclipse 2003 coupe


Gość eax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niema jak sam potestujesz zrob sobie boxa i probuj na nim uzyskac rozne ksztalty modelowac go i przygladac tym samym jak sie zachowuje pod wplywem meshsmotha siatka to chyba najlepsza mozliwosc na testowanie . Hm a tutek moze kgos gdzies zrobil a moze zrobi .

pozdraiwam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszczam duzo renderow zeby szybko poprawic bledy jak jakies beda, wiec napiszcie gdzie wiedzicie bledy, lub gdzie co zmienic

 

maska12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOZCIE..... Jak daje meshsmotha dla grup i zazanczam zeby to miejsce mialo Iteration 0 to reszta sie robi tak: blad.jpg

Jak to zmienic,

 

i jescze jedno jak teraz moge porobic wklesle elementy(without extrude bevel)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo czlowieniu testuj samemu bo wqoncu na to wyjdzie ze ci ludzie zrobia furke i nic sie nienauczysz samodzielnie modelowac . Przeanalizuja posty z dzialu modeling odnosnie metody jaka uzywasz sa tam opisane bledy najczesciej popelniane, porady , itp, Niema sensu co chwilka zarzucac posta z pytaniem typu jak zrobic kant .

Staraj sie uzyskac najlepszy efekt metoda prob bledow i wtedy pokaz efekt a napewno uzytkownicy napisza cos konkretnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobie jebardziej kwadratowe, ale najpierw musze tyl od nowa zrobic zeby byl bardziej wyrazisty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wlasnie zrobilem pierwszego rendera zada mojego eclips, jak narazie jest on niezbyt okragly ale wlasnie nad tym pracuje, i zrobliem ostre krawedzie bez waszej pomocy :P

 

maska15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnych komentarzy..... Moze cos byscie napisali(ale nie o czekoladnie :P bo mi slinka cieknie) Mam pare nowych screenow zkomentujcie je...

maska16.jpg

maska17.jpg

maska18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee. kurcze pogięte to jest strasznie... :(

 

Ostrzejsze krawędzie robisz zagęszczając siatkę w odpowiednim miejscu (przynajmniej w poly tak jest).

 

Rowki są brzydkie - zrób \"ostrzejsze\". Niech blacha nie będzie taka okrągła w miejscu, gdzie są rowki. A ten duperel na drzwiach wyszedł tragicznie:(

 

Aaaa. I jakbyś mógł skadrować troche te rendery, bo niepotrzebnie jest aż tyle tła... W jakiejś fotoszopie wytnij to, co najistotniejsze :)

 

 

Pozdro :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dyskusji z sikhamem doszedlem do wniosku ze model jest do bani ale jak juz pisalem nie lubie zostawiac nie skonczonych prac dlatego bede mitsu upiekszal///zrobilem te nadkola ktore tak bardzo sie nie podobaly wyzej wymienionu/// powoli bede dodawal do spojlerow nowe bajery, zacelo sie od halogena///

 

maska21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze wszystkim, po zrobieniu szyb felgi lotki moj komp nie wyrabia, musze poczekac az sobie kupie(az mi z nieba spadnie) nowa karta graficzna i troszke DDR\'ow. Nie mam nawet zadnego screena z nowej wersji autka poprostu niezdazylem, a do tego wszystkiego 3ds max mi sie zsypal i niedziala. Narazie Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz, nie ma w grafice ograniczeni (no moze sa ale to juz tak do 5 mln polygonow scena musi siegac) mozna odciac tyl samochodu i ukryc, tak samo opony i wszystko :) mozna robic wypasione projekty na kiepskich kompach wystarczy sie uczyc :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak jak moge to robic ale render trwa 5 min zeby otworzyc plik tez potrzebuje 5minut a jak probuje cos zmienic w siatce MeshSmooth to juz \"dol\" ale napiszcie jak wam sie teraz model podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze wam sie podoba, moze zrobie 2 versje eclipsa i ostawie je kolo siebe, ale narazie jest to daleki marzenie, bo najpierw musze skonczyc model od zewnatrz pozniej srodek, nastepnie szczegoliki. No i to mi zajmie dobry miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności