Jump to content

Warsztatowe Pospolite Ruszenie


Limal

Recommended Posts

Jestem użytkownikiem forum "Warsztat - Programowanie Gier". Chciałbym Wam polecić pewną inicjatywę rozpoczętą na naszym podwórku, która polega na wymodelowania w przeciągu tygodnia modelu, który uzyskał największa liczbę głosów spośród propozycji nadsyłanych przez forumowiczów. Nadesłane modele (najlepiej low-poly) zostaną wykorzystane w grach tworzonych przez naszą społeczność.

 

Obecnie trwa już 6. tydzień zabawy. Tematem obecnego tygodnia jest statek kosmiczny. Jednak ze względu na mizerny odzew forumowiczów (mija już 3. dzień zabawy, a został przesłany jedynie 1 dobry model), dopuszczono również temat, który zajął drugie miejsce w ankiecie, czyli zamek króla Artura.

 

W celu zareklamowania inicjatywy polecono mi właśnie forum max3d.pl.

 

Link do zabawy obok: WPR (6).

Link do zabawy z poprzedniego tygodnia obok: WPR (5) - Beczka.

Link to comment
Share on other sites

Podkreślę jeszcze, że unikalną cechą naszej cotygodniowej akcji jest liczna publika, na którą składają się osoby tworzące amatorskie (głównie) produkcje. Miło byłoby zobaczyć swój model ożywiony w którejś z Warsztatowych gier. Poza tym można pomóc początkującym programistom, którzy z racji małego doświadczenia nie mogą sobie pozwolić na partnerską relację z grafikiem.

Edited by Limal
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy