Skocz do zawartości

jak podkręcić swoją kartę graficzną ?


Kolin101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie takie jak w temacie. Otóż zakupiłem dzisiaj GTA IV (na Cenega poland) i gdy już wszystko poinastlowałem i pozakładałem konta uruchomiłem grę. Moim oczom ukazał się wstęp itp. Gdy wszedłem już we właściwą grę moim oczom ukazała sie mapa wyświetlana tylko przedemnie (tzn gdzień na dwa kroki) gdy się ruszałem "szła" za mną. Gra zbytnio się niecięła lecz mogło byc lepiej. Z możliwych do wykorzystania 240 mb kary użyłem 260 (było na czerwono ostrzeżenie po angielsku że pamięć karty (karta) jest już zbyt obciężona. Wyliczyłrm że poprawienie pamięci o zaledwie 30-45 mb załatwi sprawę. Więc teraz moje pytanie jak krok po kroku podrasować kartę graficzną ?? Abtw mam kartę GeForce 7300GT Palit (256mb/128bit). Karta zbyt nowa nie jest ale gdy ją kupywałem była jedną z tych lepszych. Procesor Ram i system mam odpowiednie gdyż Ram = 1GB , Procesor AMD Athlon 64 x2 2.01 GHZ i system Windows XP professional + Service Pack 3.

 

P.S Ogólnie mam zamiar kupić nową kartę ale to gdzieś dopiero za tydzien a przez ten czas chociaż i na słabych wymaganiach bym sobie pograł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności