Jump to content

Jak zrobić mapkę do Jedi Academy?


Paul_PL

Recommended Posts

Witam serdecznie!

Po9stanowiłem zrobić mapkę do \"Jedi Academy\".Oczywiście problemy zaczęły się już zanim zacząłem robotę:( Czy macie jakies pluginsy do maxa (bezpośrednio do JA lub chociaż do Q3) ,lub jakieś tourtiale(najlepiej po polsku) do robienia mapek w GTradiant (lub własnie w maxie ,by potem to jakoś przerzucić)? Zgóry dziekuję za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wielkie dzieki! Bardzo mi to pomogło! :D Potrzebuję jeszcze tylko info na temat tworzenia terenu(chyba jest jakis pluguns do radianta...)Czy moge teren zrobić np. w maxie a potem wrzucić go na plansze i będzie działać dobrze? Jak ustalic wielkość obiektów na mapie ? Tzn. skad mam wiedzieć jakiej wielkości będzie pow wrzuceniue do gry?

Link to comment
Share on other sites

hi!

jak chcesz sprawdzic wielkosc obiektow , to ustaw na mapie jakis obiekt z gry (portal , czy ustaw jakas paczke amunicji) a teren mozesz robic sciezkami (tam jest taka opcja ze mozna zrobic \"plane\" i go edytowac dowolnie;))

Link to comment
Share on other sites

Jaszcze raz dzieki ! :D Pozaostały mi juz właściwie tylko dwa problemy:

1.Nie wiem czemu jak nacisnę ESC (czyli odznacze obiekt/brush/) to nie moge go juz spowrotem zaznaczyć.Czy to jakis błąd?Klikam na jakiegoś brusha i nic sie nie dzieje.

2.Czy moge zrobic TEREN w Maxie ,a potem go wrzucić do radianta ,tak by był on właśnie terenem?

Link to comment
Share on other sites

Hi!

 

Z tym esc em to jest tak ze to jest zatwierdzenie mobiektu, i jak chcesz go ruszyc z powrotem to musisz trzymac alt(chyba , a jak nie alt to ctrl) i kliknac na niego.

A z terenem naprawde nie wiem jak jest , ja robilem mapki do q3 to tam byly tylko plaskie powieszchnie, a jak robilem do wolfa to ustawialem patha i jakis modyfikator na niego dalem , nie powiem jaki bo po prostu nie pamietam ;/

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy