Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mini Cooper


dja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 3 tyg bawie sie 3ds maxem, a jako ze samochody to moja pasja wiec nie mialem wyboru :D Wrzucam wip Mini ktory dlubie od kilku dni. Wszelkie uwagi, wskazowki, dobre rady z Waszej strony niezmiernie pozadane. Bede sie staral regularnie wrzucac kolejne wipy. Pozdrawiam.

wip1.jpg

capwip.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

HOHOHO... tez zaczynalem od tego modelu :) to bylo jakies 2 lata temu :) ogolnie jak sie dzisiaj na niego patrze, to sie dziwie, ze mi sie to podobalo. Staraj sie modelowac tak, aby siatka byla rownomiernie rozlozona, czworokaty jak najbardziej kwadratowe. Cięcia na blachach, rob po całosci a nie czesciowo... Generalnie, jak na poczatek , to niezle CI idzie, wyglada chyba nawet lepiej niz moj pierwszy cooper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze i podpowiedzi; bledy na pewno sa, jak mowilem dopiero zaczynam; tak przy okazji zapytam: w jaki sposob najlepiej zrobic kratke na wlotach?; zrobilem kratke kopiujac stworzona pojedyncza krateczke, ale po symetrii i zweldowaniu komp mi strasznie zwolnil (troche malo pamieci mam 1GB), a wyginanie to juz byla katorga; na koniec wrzucam kolejny wip; pozdrawiam

wip7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze łatwiejszy sposób.

Tworzysz plejna, bardzo gęsto "zasiatkowanego", tzn dużo edgesów (tyle ile chcesz mieć kratek) i nadajesz mu modyfikator LATTICE.

Zaznaczasz Struts Only from Edges.

Radius sobie ustalasz jaki chcesz, no i sides/segments też...

Pozdro.

Z tym, że wiadomo, że będzie ci to zamulało... najlepiej zrób i ukryj a przy finishu sobie unhideniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności