Skocz do zawartości

Nałożenie SPRINGU na element wykonany w


okobogee

Rekomendowane odpowiedzi

WItam mistrzów

Mam taki problem że nie moge nałożyc SPRING na element wykonany na początku za pomoca LINEa a następnie przeżucony do EDITABLE POLY.

Nie wiem czemu jest tak, jesli ktos wie, a napewno jest taka osobo to prosze o przepis 3dmaxowy jak to zrobic bo mnie pomysły sie skończyły.

3ds 7.

Poniżej pokazuje na jakie obiekty chce nałożyc spiralę.

 

Pozdrawiam ogarnietych w 3dmaxsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej AREV, powiem szczerze ze nie kumam tego przepisu jak bys mógł bardziej to opisac bede wdzieczny.

Nie moge cofnac z Editable Poly na Line. Sprawa wyglda tak ze chce aby sprenzynka poszla po obiekcie ktory jest wygiety.

Czemu w path deform Pick Path nie działa na element modyfikowany w Editable Poly. Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Editable Poly nie jest krzywą! A właśnie krzywej wymaga Path Deform. Jeśli nie masz oryginalnej krzywej to spróbuj skopiować obiekt poly, zaznacz wszystkie polygony, daj im Extrude z ujemną wartością równą promieniowi jaki na samym początku dałeś krzywej. Obiekt powinien mieć teraz minimalną grubość. Zaznacz którąś z krawędzi biegnących wzdłuż obiektu, daj Loop i utwórz z niej krzywą. Powinna być bardzo zbliżona do oryginału i nadawać się do Path Deform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki Arev ale powiem szczerze ze nie mogę trafic na wartość równa promieniowi jaki dałem na samym początku temu elementowi, wychodzą mi no powiem szczerze dziwactwa. Czy jest jakąś możliwość sprawdzenia tych wartości ?

Arev pewnie jestes mocno ogarniety w 3Ds i zapewne znasz wiele rozwiązań wiec moze wiesz jak zrobić taką powiginana blaszke? Próbowałem za pomocą line ale tak nie idzie zrobić. Poniże fota . Jak coś to czekam na przepis Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności