Skocz do zawartości

Teczka 2D: Currara update: (01.02.2009)


Currara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Długo się zbierałem by założyć ten wątek...no i w końcu się udało. na początek kilka moich prac...głównie szybkie akwarele (czasem z dodatkiem tuszu lub akryli). Mam nadziej że z czasem prac będzie przybywać...choć w czasie sesji może być problem. Pozdrawiam!

 

1.

korzetv6.jpg

2.

67097224rl8.jpg

3.

kuulg9.jpg

4.

70120469fm6.jpg

5.

radio2lz3.jpg

6.

zgredfr3.jpg

Edytowane przez Currara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1. mnie rozwalila. Intrygujaca pracka. Nie moge rozpoznac co to za forma na pierwszym planie, ale chyba tym lepiej. Swietnie wykonana, duzo tam napięcia, ktore sie skutecznie rozładowuje w butelkach za nią. Butelki tez fajnie namalowane.

 

4. - dla mnie najlepsza z pozostalych prac. Ma uporzadkowana kompozycje, ciekawe kontrasty form, wyrazna bryla, no i malarsko duzo tam dobrej jakosci w plamach.

 

w 3. niepotrzebnie zostawiles biala przestrzen obok czarnego klocka po lewej. Taka przestrzen negatywna blisko krawedzi silnie dziala i jesli nie ma uzasadnienia lub jakiegos odniesienia w innych formach kompozycji, to odwraca uwage od zasadniczych el kompozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie....wasze słowa sa naprawde motywujące, więc zrobiłem pare nowych bazgrołów, również miejscami eksperymentując (nie sa to może jakieś pionierskie eksperymenty w dziedzinie malarstwa, ale dla mnie całe malarstwo to eksperyment:) ). Co do poprzednich prac to większość z nich ma nie do końca przemyślane kompozycje, co słusznie zostało zauważone przez leander'a (tylko do misia robiłem wcześniej szkic). Dzisiaj wrzucam moją lewą dłoń!

 

jeszcze linki do 2 i 3 jak się komuś nie pokazują a są ciekawi:

http://img520.imageshack.us/my.php?image=67097224rl8.jpg

http://img520.imageshack.us/my.php?image=kuulg9.jpg

 

dłoń 1.

don2ln3.jpg

 

dłóń 2.

don1et9.jpg

 

dłoń 3.

don3bx8.jpg

 

 

dłoń 4.

do4kn8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałem małe komplikacje...chciałem podziałać coś tuszem, ale na począdku pracy wylałem cały na parkiet:] Mam całkiem ładną plamę pod biurkiem. No więc zabrałem się za postać z wyobraźni....no ale zachwycony nie jestem:/ Oceńcie samie.

 

chlopkq9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! kolejny update nie dla tłumu ale skoro sobie powiedziałem że zrobię teczkę to postaram się tego trzymać. Długo nic nie robiłem bo była sesja...ale dzisiaj wrzucam kolejne akwarele. Czekam na wasze komentarze.

 

liście:

lisciemp3.jpg

 

azis:

azisnw1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony technicznej się nie wypowiem, bo niestety nie mam nawet bladego pojęcia o tym jak malować akwarelą, ale jeśli chodzi o stronę estetyczną, to np. liście mi się podobają. W poprzednich pracach panował dość ekspresyjny chaos, nie powiem, dość atrakcyjny wizualnie, niemniej jednak miejscami balansowało to dla mnie na granicy czytelności. Teraz trochę się to powoli zdaje porządkować - jeśli chcesz znać mą opinię, to nie rezygnuj z ekspresji rzecz jasna, nadaje ciekawego charakteru, ale ten poziom uporządkowania plam kolorystycznych, którymi operujesz w przedostatniej pracy mnie osobiście całkowicie przekonuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności