Skocz do zawartości

Digital Painting


Frankot

Rekomendowane odpowiedzi

Sie ma, rysowałem sobie ostatnio na kompie i wysszły mi takie dwie pracki... , moje dwie pierwsze pracki. Nie wiem jaki jest ich poziom i dlatego założyłem ten wątek. Liczę na słowa krytyki, sam zdaję sobie sprawę, że są to prace takie sobie, ale chciałbym się dowiedzieć co powinienem tam poprawić itp.

 

1.

Strarznik.jpg

 

2.

Obalone_drzewo.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

LOL :) starry moze i ja nie jestem misztrzem rysunku i malarstwa, ale załamujesz :), radze Ci na początek kupić nowe ołowki poczytać na wabno jak kreske narysować potem po gdzieś tak 6 000 rysunków powinieneś dojść do wprawy. Potem poczytaj tutoriale 2d a następnie weź pędzel namaluj coś akrelem / olejem / akwarelą a dopiero później bierz się za DP. Sorry że cię zdołowałem ale no chyba sam wiesz jak jest :) cóż życze ci na te świeta Dużoo cierpliwości no i żeby Ci sie powodziło w rysowaniu i malowaniu jak najlepiej :D pozdrawiam lol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankot młodszy kolega ma racje :) Zaczerpne cytat , to jak wbijanie gwoździ pomidorami. Naprawde nie ma co tu oceniac i radze porządnie to przemyślec. Grabuj ołówki i smaruj tyle papieru ile możesz. Masz księganrnie i antykwariaty gdzie znajdziesz dobre książeczki o podstawach rysunku i lepiej z tym pocwicz zanim złapiesz za kolory. Jesli nie bedziesz pracował do niczego nie dojdziesz. A jak jestes leniwy to zawsze mozesz poszukac czegos w necie.

pozdrawiam i bierz sie za siebie jak chcesz cos osiągnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności