Skocz do zawartości

Finished 2D: DLA KOBITEK RYSUNKI ... zepraszam wszystkich do wrzutow


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

łaa

To są jeszcze ludzie, którzy o tym święcie pamiętają?

Tak..ja miałam dostać kwiatka, ale ostatecznie ktoś wolał go umieścić w muszli (nie morskiej, klozetowej ==).

żadna nowosć na tym szowinistycznym świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja koszmarnie? Broń Boże. Ja nie lubię kwiatków (tak, to wyjaśnia pochodzenie mojego nicku)- są zdecydowanie zbyt mało kreatywne... zresztą tak samo jak serce (naprawdę nie wiem kto skazał ten biedny narząd na taką brudną robotę). Czyż nie byłoby piękniej dostać na dzien kobiet np. dwukasetowy odkurzacz do spania mebli, albo kontener spinaczy, czy wreszcie gigantycznego kabanosa drobiowego?

ok, nie robie offtopa

boskie prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. dwukasetowy odkurzacz do spania mebli, albo kontener spinaczy, czy wreszcie gigantycznego kabanosa drobiowego?
Przeczytalem tyle książek, obejrzalem tyle filmów, a okazało się, że to właśnie tu, na max3d, dowiem się czego potrzeba kobiecie do szczęścia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez ja wszystko przeczytalem od poczatku do konca. Smiesz watpic? ;)

 

Tak latwo sie mnie nie pozbedziesz. Co dzisiaj swietujemy? 8 marca powstala pierwsza kobieta? Dlaczego wysyla sie kobietom obrazki jak na walentynki?

 

aa no to trzeba bylo tak od razu...ze chlopie przemeczony jestes i juz reka cie boli od rysowania 'obrazkow' po walentynkach heh

tak maan 8 marca swietujemy powstanie kobiety :D bo 7 adam sie spocil i musial 8 odpoczac hehe hmm wniosek swieto potu? ;)

 

 

co do odkurzacza hehe to ja widzisz leander mniej sie nameczylem bo nie przebrnalem przez te potezne knigi a na odkurzacz tez bym nie wpadl heh

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche spóżnione ale zawsze. Zresztą ktoś powiedział, że ponoć święto kobiet jest codziennie...a może to o walentynki chodziło. Nie wiem.:) W każdym razie dołanczam się do życzeń.

Taki szybki rysuneszek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie pamiętam (jedno z modelką i drutami mam w high res), czcionkę znam (ciekawe ile kosztowała). podoba mi się oplecenie fontem ciała modelki. chociaż trochę nieczytelne to "are so" się wydaje na jej plecach :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności