Skocz do zawartości

restart przy uruchamianiu 3d studio


berez123

Rekomendowane odpowiedzi

witam, no wiec tak - mam wielki problem który doprowadza mnie do szaleństwa, mianowicie 4 uruchomienia maxa na 5 konczy sie nagłym restartem komputera, próbuje wszystkiego i nic nie pomoga, jedynie wiem , że ma to cos wspólnego z aplikacją .NET. Sptkał się ktoś z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

napisz jaki posiadasz system i sprzęt... czasem dochodzi do niezgosności - program ładuje sterowniki OpenGL, odwołuje się do Karty Graficznej a tam jakiś zonk... i restart.. często ma to też podłoże "energetyczne" - może zasilacz w komputerze jest za słaby jak na 100% korzystanie z tego co masz na "pokładzie"...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dzienniki blad jest przypisyany do .net framework oraz w32time

moj sprzet:

quad 2,4

8 gb ram A-data

abit ip35 pro

radeon 4870

co do zasilania to salicza jest raczej mocny - modecom 550 W, najgorzej ze blad generuje jedynie 3d studio, poza tym sprzet jest bardzo stabilny, bez problemu moge go podkrecac do 3gz

 

za chwilke zamierzam sprawdzic pamieci ram, moze tam lezy problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie to może być RAM...

tyle że mi działo się to samo na 3 różnych programach (ale RAM sprawny)... trzeba czytać Manual'e i Wymagania Sprzętowe dla programów...

 

Odpowiedź na Twój problem jest gdzieś w internecie... znajdziesz na pewno.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykonalem testy pamieci i okazalo sie ze gdy komputer pracuje na jednej kosci (2gb) jest ok, nawet kiedy pracuje na dwoch w trybie single jest ok, problem zaczyna sie przy trybie dualnym bez wzgledu na to ze mam wsadzone dwie czy cztery kosci, probowalem zmieniac czasy z 5-5-5-15 na 6-6-6-18 a takze podniesc napiecie o 0,1 V na pamieciach jak i na cheapset`ie, jak dotad nie przynioslo to skutko moze jedynie zadziej zdarzaja sie resety. Nie moge znalesc wyjscia z tej sytacji, czy nowy ram powinnen pomoc a moze to wina ptyty glownej ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[[...]jak i na cheapset`ie, jak dotad nie przynioslo to skutko moze jedynie zadziej zdarzaja sie resety.

 

To brzmi jak "Tani układ"...

to moze być wina szyny...na płycie głównej.

ale ja się nie znam,,,

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności