Skocz do zawartości

Początkująca.


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

JEŻELI IRYTUJĄ CIE PYTANIA POCZĄTKUJĄCYCH NACIŚNIJ STRZAŁKĘ W LEWYM GÓRNYM ROGU!!!!!

Błagam o pomoc bo za cholerę nie mogę tego nigdzie znaleźć! SZUKAŁAM TEŻ TUTAJ DOBĄ GODZINĘ!

Jak zobaczyć render, to znaczy nie chodzi mi o klawisz F9. Wprowadziłam efekt, który widzę jak działa po uruchomieniu go, ale chciałabym go podejrzeć po zdrenrerowaniu.... PLISSSSSSSS HELP MEEEEEEEEEE!

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Prosta rzecz, chciałabym zobaczyć jak działa Snow z Particle Systems. Chciałabym to podejrzeć jak to wygląda po zrenderowaniu, ro znaczy... tworząc dowolnu obiekt mogę to podejrzeć klikająć F9, a jak podejrzeć to w tym przypadku?

POzdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Powiem, tak... chciałam zrobić fonanne, i coś mi się tam udało stworzyć, kombinuję jak zrobić lejącą się z niej wodę (pomyślałam, że może ze śniegiem spróbuję i zaminiejać tylko Flakes na Dots). W sieci można znaleźć tutek pokazujący jak to zrobić , ale niestety jest tam użyta funkcja której ja nie mam i nie będe mogła jej zainstalować. Może macie jakiś pomysł jak zrobić taką wodę, a przy okazji może znacie jakieś proste tutki, naprawdę dla początkująych o renderowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia renderingu. Musisz wrzucic jakas geometrie do tego systemu czasteczek zeby cos bylo widoczne w renderze.

A tak na w ogole to pisanie capsem od rzeczy nie za bardzo pomaga innym w zrozumieniu twojego problemu i pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności