Skocz do zawartości

Zapytanie o programy


emmilius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Być może jest gdzieś to na forum ale dopadło mnie zlecenie i nie mam czasu przetrząsać tematów :/. Mam do was pytanie o program który jest wstanie złożyć bloki animacji(kilka osobnych animacji) w taki sposób aby wyglądało to jak po włożeniu płyty z filmem DVD. Czyli np-> jest czołówka i kilka opcji do wyboru (wybrane sceny) i cały film.

 

Drugie pytanie szanowni panowie animatorzy. Jak radzicie sobie z podkładaniem muzyki pod animacje? Chodzi mi o to czy są takie "kawałki" które się automatycznie jakoś dopasowują do długości filmu i czy jest możliwość zwiększenia np. dynamiki dla danego momentu? Już tłumaczę. Załóżmy że spokojna akcja animacji przeobraża się w dymaniczny pościg no i w tym momencie powinna "wejść" inna muzyka. Robiłem już kilka filmów ale zajmowałem się tylko animacją sprowadzoną do avi-ka więc mam teraz problem bo wszystko muszę robić sam.

 

Wielkie dzięki z góry za ewentualne podpowiedzi.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Generalnie to trzeba samemu muzykę napisać do filmu. ;) Może są jakieś automagiczne generatory techno, ale ja światu nie pokazywałbym animacja z taką muzyką wygenerowaną przez automat ;)

 

Co do pierwszego pytania -- jest wiele programów tego typu. DVDLab możesz spróbować. Często takie programy (lepsze lub gorsze) możesz dostać razem z aparatem cyfrowym lub kamerą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności