Skocz do zawartości

Wiz: Music Lounge


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jakieś miejsce do bezstresowego przesłuchiwania nowych breaków i winyli. Na początku miał być sam gramofon, ale było łyso, więc troszkę się rozrosło tło dla niego. Właściwie nie mam siły, ani czasu na dodawanie czegokolwiek, więc wrzucam do finished.

(max + mental)

 

97792524.jpg

w1600.png

 

50023586.jpg

w1600.png

 

94075810.jpg

w1600.png

 

97128395.jpg

w1600.png

 

20206700.jpgw1600.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Monotonne kolorystycznie. Widok za oknem jakoś z innej bajki. Kanapie przydałoby się trochę więcej finezji - detalu. Mapowanie siada (na zbliżeniu) na chamferach tego co to przez środek pokoju idzie, a nie wiem jak to nazwać. Ale to takie moje marudzenie, troche żywiej z kolorami ewentualnie kontrastami i powinno być lepiej, choć i tak nie jest źle.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korbol, dzięki za chwilę uwagi, heh. Kolory i "mdłość" zamierzona, żeby całość była załatwiona w sposób minimalny. Macie jeszcze jakieś sugestie? Albo ewentualnie coś, co jest w miarę okej i spoko? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odsluchiwania to raczej kanapa powinna byc ustawiona naprzeciw kolumn, coby "dwoma uchami" lapac dzwiek. Pozatym sam beton wszedzie, niezle echo i poglos bedzie powodowal czyli lipa z czystym dzwiekiem. Przydalo by sie wytlumic to miejsce na maxa. I jeszcze nie ma kabli do sprzetu i okna sie chyba nie otwieraja;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybymnie zamkneli w takim pokoju z betonu z winylami to wkrótce wszędzie byłaby porozpryskiwana krew po tych ścianach ; ]........ zapomniałeś o podstawkach na kable ;DDDDDDDDDD i o urządzeniu które przewija CD płyty ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za komentarze.

[MB] Nie wiem czy jest sens stosować jakiekolwiek maty wygłuszające, bo to nie ma być studio, tylko minimalistyczny pokój dzienny z możliwością wyleżenia się i odsłuchania paru płyt :)

norden, dzięki za wysublimowane odczucia, heheh

Filip, widoku za oknem nie chciałem w żaden sposób podrasowywać i ingerować w niego, jedynie tyle żeby horyzont i oświetlenie w miarę się zgadzało, a sam pomysł wymyślony na szybkości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi ale w takim pokoju nie chcialbys chyba sluchac glosnej muzyki xD... Te Betonowe sciany i podloga nie przyczynia sie do wytlumienia pokoju i calosc wyglada jak izba jakiegos chojraka z gwiezdnych wojen. ale ogolem ladnie i wiem mysle ze tekstury dobierales czysto z estetycznej strony i calosc ladnie wyglada poza tym krajobrazem za oknem ktory poprostu troche nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d.b - heh, akurat ta sofa i ten fotel jakoś mi siadł jeśli chodzi o kształt etc, co nie zmienia faktu, że 90% oferty klera to jakaś padaka. A to nie jest żadną odpowiedzią na tamten konkurs, po prostu całość wnętrza miała być tłem dla gramofonu, który kiedyś tam sobie dłubałem w wolnych chwilach.

 

Areien - Dzięki za komentarz. Miało być minimalistycznie i jest :) Jakaś podstawowa przeszkoda dla fal akustycznych występuje, a to że w czymś takim byłby pogłos miał rekompensować niepasujący do całej reszty widok za oknem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności