Skocz do zawartości

totalny początek


Gość royal

Rekomendowane odpowiedzi

więc zaczne od tego że dopiero zaczynam i nie potrafię zrobić totalnie nic w 3d studio maxie :( a chciałbym się nauczyć [lol2]. wiem że były już wątki z książkami dla początkujących ale albo linki nie działają albo towcale nie dla takich początkujących ;). próbowałem zaczynać z książką http://www.max3d.pl/tutoriale/ksiazka-matrix/matrix.pdf

lecz nawet ona mi nie pomogła zbyt bardzo już na samym początku po obrysowaniu przedmiotu nie mogłem znaleść nigdzie cytuje \"wybierz panel modyfikacji (Modify), a w rolecie Modifier

Stack wcisnij Sub-Object (zostanie podswietlony na Żółto).\" (z rysunków ani z opisuy nie znalazłem bo ta książka opisywała chyba trochę starszą wersję programu (mam 6-stke) a było by maże to małe piwo dgdyby mi działał HELP :P ) porsze o jaieś linki :cool: tylko się nieśmiejcie z moich umiejętności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

przejrzyj link podstawy na max3d.pl bedzie tam także trochę na temat interface\'u.

 

Przycisku sub-object w maxie 6 nie znajdziesz. kliknięcie na dowlną z modyfikacji i podświetlenie jej da ten sam efekt. Jeśli powyższe zdanie jest niezrozumiałe.. mimo to najpierw przejrzyj podstawy - sporo się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem dokladnie takie same problemy.

Na tej stronie w linku Podstawy jest ksiazka 3D Studio MAX ze sfinksem na okladce. Przeczytanie tek ksiazki zalatwia sprawy podstaw - bardziej jestes zorientowany z terminologii itp. Polecam przeczytanie calej tej ksiazki! Potem mozesz kupic sobie \"3D Studio MAX 3. Vademecum profesjonalisty\" (SUPER) i \"3D Studio MAX f/x\", ale ta ostatnia nie jest niezbedna. Potem wrzucasz tylko tutoriale i szybko nabierasz praktyki :))).

 

Sa jeszcze ksiazki: \"3D Studio MAX. Doskonalosc i precyzja\" bardziej jest to rodzaj podrecznika i w bardzo duzym stopniu pokrywa sie z ksiazka \"3D Studio MAX 3. Vademecum profesjonalisty\". Ksiazka jest bardzo dobra i jesli masz kase, nie pozalujesz. Na koniec mozesz sobie wrzucic \"3D Studio MAX. czarna ksiega animatora.\" :))) wtedy to juz chyba zostaniesz prawdziwym wymiataczem w 3ds max\'ie !!!!

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

 

Skoro tak mowicie to ja wycofuje sie z poprzedniej wypowiedzi. Oczywiscie nie chcialem nikogo wprowadzac w blad i niepotrzebny wydatek.

Sorki royal jesli potraktowales moja wypowiedz powaznie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności