Skocz do zawartości

Nacieszcie oczy i ocencie


PiasekŁDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Albo pokazujesz prace jak miałeś 10 lat i zaraz wystrzelisz z jakąś mega dopieszczoną mając lat ~20 i wówczas nacieszymy oczy lub (co bardziej prawdopodobne) szukasz taniej sensacji i chcesz w "bardzo wymyślny" sposób wprowadzić zamęt lub w jakimś celu sprowokować... bo temat, albo ironiczny do bólu co się Tobie chwali za poczucie humoru, albo właśnie w celach prowokacyjnych, bo prace baaardzo średnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej ironia nie szukam sensacji chcialem wam tylko pokazac moje rysunki jestem samoukiem wiec prosilem o ocene prac a to z duzym rysuniem to rzeczywiscie na szerokosc jest wiekszy odemnie a nie wiem o co chodzi Rembikwi chba moja beztroska forma wypowiedzi go podraznila wnioskuje ze jestes specjalisa prace robilem w wieku 17 lat wiec czy "bardzo srednie" jak na kolesia ktory nigdy nie mial zjec ani warstatow z rysowania to niezle czy lipa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalistą nie jestem OJ NIE! Chodziło mi w sumie o Twój sposób wypowiedzi jeśli Cie uraziłem to wybacz... jeśli chodzi o tę dużą pracę, lepiej rysuj na mniejszym formacie na razie, możesz w krótkim czasie się zrazić, na mniejszych szybciej osiągniesz lepsze efekty, czyli dużo i częściej. Niedługo pewnie wypowiedzą się inni, że lepiej zacznij od prostszych rzeczy.Takie małe wtrącenie (osobiste), jeśli jakieś podteksty religijne w pracy, to lepiej dojrzeć do tego emocjonalnie i warsztatowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bida z bryndzą. Mysle ze jezeli nie chodziles na warsztaty zadne ani na kola plastyczne [a nadal chcesz rysowac] to powinienes zaczac. Tam ucza podstaw a to Ci pomoze.

 

[PS. co do wielkosci rysunku to rzeczywiscie musisz byc maly ;D albo panele na podlodze bardzo duze ;P]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności