Skocz do zawartości

Pojazd 3D: AH-1Z Cobra


madin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dziwna jest ta animacja tego helikoptera, nienaturalnie wznosi się, w pewnym momencie śmigło zaczyna kręcić się w inna stronę, no i podczas spadanie wybucha tylko osuwa się do tej wody, zmień otoczenie dodaj jakieś szczegóły, niebo z chmurami, jakieś drzewa, lepsza teksture do tego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze smiglem jest naturalne. Moim skromnym zdaniem, ten helikopter wyglada strasznie sztucznie, gdziestam chyba zalamales prawa fizyki, to smiglo sie pare razy przestaje krecic i moim zdaniem dowinno sie krecic szybciej, moze dodaj wiecej klatek na 1s. Strasznie mi sie nie podoba jak laduje na nosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh. dobra, do czwartku nie ma szkoły więc chyba zrobię ją od początku. Proszę o jakieś rady dotyczące animacji i w skrócie mniej więcej jak je zrobić (jak nie napiszecie jak, to za cholerę nie znajdę xD)

 

z góry dzięki!

 

PS: co do tych klatek to nie wiem, bo strasznie się długo renderuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD niezle sie usmialem ogladajac to :D tylko sie nie doluj nie mam zamiaru sie na kims wyzywac ale animacja jest slabawa i trzeba to glosno powiedziec. Moze zrob cos mniej ambitnego na poczatek ale poprawniejszego. Ruch kamery chaotyczny helikopterek lata jak pijany i nie wyglada to naturlanie. Wybuch wyglad jak z jakies starej gry. Jest strasznie duzo niedorobek. Moze na start zrob sobie tylko sam lot i poprawn ruch kamery. Gdy to zrobisz dobrze wezmiesz sie za reszte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności