Skocz do zawartości

Tapetki...


Paul_PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Widzę że wziąłeś sobie do serca maksymę że grunt to ciekawy (najlepiej oryginalny) pomysł.

 

Hmmm, co do aspektów technicznych, obawiam się że przypadkiem mogłeś przeoczyć i nie włączyć jeszcze jakiegoś efektu w photoshopie... Ale to da się przecież łatwo naprawić. Ogólnie glanc ze światełkiem.

 

Cieszę się że wreszcie zacząłeś krucjatę przeciwko powszechnej tandecie w 2D Artworks. I wierz mi wrogowie krzyczą konając (i turlając się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi zdeterminowany do walki Paul\'usiu DruG byl nad podziw delikatny a jego subetlnosc rozlala sie bezkresnym morzem choc w tym szczegolnym przypadku az dziw bierze skad on czerpie tyle sil...

Zlituj sie... nie karz nas tak okrutnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Gotham

Widzę że wziąłeś sobie do serca maksymę że grunt to ciekawy (najlepiej oryginalny) pomysł.

 

Hmmm, co do aspektów technicznych, obawiam się że przypadkiem mogłeś przeoczyć i nie włączyć jeszcze jakiegoś efektu w photoshopie... Ale to da się przecież łatwo naprawić. Ogólnie glanc ze światełkiem.

 

Cieszę się że wreszcie zacząłeś krucjatę przeciwko powszechnej tandecie w 2D Artworks. I wierz mi wrogowie krzyczą konając (i turlając się).

 

Originally posted by Ulsia

Drogi zdeterminowany do walki Paul\'usiu DruG byl nad podziw delikatny a jego subetlnosc rozlala sie bezkresnym morzem choc w tym szczegolnym przypadku az dziw bierze skad on czerpie tyle sil...

Zlituj sie... nie karz nas tak okrutnie...

 

o taaak...to jest przykład bardzo konkretnej konstruktywnej krytyki...o tak wcale to nie jest ulżenie sobie i szydzenie z czyjejś pracy...o nie nie skąd że znowu...respect dla Ciebie Goth...i tobie Ulsiu tesh za współudział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Phantom\'ie:

gustu nie sprostuje jednym komentarzem czy sugestia bo po co \"de gustibum non disputandum est\"...

a swoje odczucia artystyczne po ujrzeniu ow \'dziela\' mam prawo wyrazic ( cale szczescie )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Ulsiu...

 

Originally posted by Ulsia

dziela\' mam prawo wyrazic ( cale szczescie )...

 

owszem mash i ja Ci tego nie bronie...ale trzeba czasem przemyśleć sposób w jaki się to robi...bo nie których to możę boleśnie dotknąć :) zresztą whatever...koniec OT...

 

Sorki Paul za zaśmiecanie topicu :) co do tapetak...to można by było je jeszcze podrasować...to jeśli chodzi o tą 1...a 2 jest całkiem oka...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander dobrze wiesz że komentarze nie są uwarunkowane pracami, bo jakie shity by ktoś nie prezentował nigdy nie ma się prawa do wyśmiewania. Jednak doskonale zdajesz sobie sprawę że to za całokształt, a w takich przypadkach uznaję to za odpowiednią, baaa adekwatną formę krytykowania.

 

Rozumiem wasze podejście i nie chcę się kłócić, ale mam swoje zdanie które nadal uważam za słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolko milosierdzia sklada protest i zaklada \'pas cnoty\' na wyrazanie mysli pozbawionych tresci chwalebnej badz przynajmniej z iskra nadzieji...

 

Praca Paul\'a sa ewidentnie slabe nie zwracajac uwagi na technike sam pomysl, aranzacja jest lichej jakosci... o deptaniu godnosci nie ma mowy a ranienie uczuc hah dajecie spokoj to nie kolko milosierdzia czy wzajemnej adoracji...

Pozdrawiam wszystkim nadasanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności