Skocz do zawartości

peters

Rekomendowane odpowiedzi

w ramach nawrotu do 3d : ) pracuje nad paroma charakterami, aby opanowac, przypomniec sobie to co gdzies ucieklo.. lightwave, modo, mudbox, fusion

wieksza uwage poswiecam na utrzymanie calosci w konkretnej stylistyce, spojnosci.

3369320.jpg

 

3364379.jpg

 

Komentarze mile widziane : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

I Model niczego sobie całkiem całkiem jakby scena z horroru

II Model pozwolę sobie tak ocenić

a)(chodzi o ujęcie) nie pasują mi tam oczy i otworzone usta nie ten klimat wygląda to gdyby potwór prosił o jakaś łaskę:D

b)dużo lepiej tylko tam gdzie jest miejsce na uszy chyba zabardzo wyciągniętę vartex ja bym to ciut zmniejszył

 

Ogólnie modele ładnie się prezentują

 

dzieki, narazie to co tu widzisz to po 2h przeznaczone na kazdy model/scene. w tej chwili ustawiam morphy. niedlugo przedstawie to w zupelnie innych 'pozycjach' :) w b) chyba masz racje, za bardzo mu to miejsce odstaje. postaram sie to poprawic.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 i 4 za bardzo prześwietlone (rozumiem że stylistyka, ale jak na mnie to trochę za bardzo)

3 mi się najlepiej podoba, tam jest ładny światłocień i widać jakieś detale tej postaci. Tylko chyba to jedno oko powinno być ciemniejsze, skoro jest w cieniu.

W 1 kolory jakoś dziwnie poszarpane (nie ma miękkich przejść między odcieniami), dotyczy to przede wszystkim tła, ale postaci też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... W latach 90-siątych zrobiłbyś furorę jako człek od efektów specjalnych, ale dziś to jest takie.... Przypomina mi to straszne treści żołądkowe, które się skumulowały i wytworzyły organizm na podobieństwo człowieka :]

 

A poza tym to pierwsze ujęcie jest na prawdę bardzo fajne, jakby z jakiegoś starego filmu o kosmitach. Ma klimacik ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To caly czas jest w trakcie testow : ) a wiec czy przeswietlenia, akurat takie swiatelko na klatke[co jednak rozumiem, masz Aniu racje, przez to sie to wyplaszcza, i model staje sie mniej czytelny], czy to, ze 100 lat temu bylbym wymiataczem... niedlugo wrzuce lepsze rendery, :) moze pokaze cos na miare, hm.. chociaz 5 lat wyzej : )

w tej chwili na szybko to przedstawilem, doslownie w chwile :)

dzieki Ania i Arti!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności