Skocz do zawartości

Wysadzanie


Gość ant-3d

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Potrzebuje wysadzic pare obiektow w powietrze ale tak aby dany obiekt po wysadzeniu juz nie byl jednym obiektem. Chodzi o to aby jego wyszstkie czesci byly zdetachowane (aby byly kompletnie nie zaleznymi obiektami) ale mialy zachowane swoje klatki animacji wysadzenia. Wie ktos jak???

 

EDIT: tak, chodzi o 3ds :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w maxie 8siem bo tylko taki posiadam robię to tak. Robię model, tnę płaszczyznami ze splajnów tak jak mi się podoba (troszkę roboty) za pomocą procuttera. każdemu kawałkowi nadaje masę jaka mu najbliższa i rozwalam za pomocą reactora- jeśli to ścianka to mały problem, w innych przypadkach metode tę trzeba adoptować do swoich potrzeb np. coś rozwalanego od środka jeśli nie ma wypełnienia można rozsadzić za pomocą innego niewidocznego obiektu itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tak myslalem tylko mamy do wysadzenia pare budynkow, propow i innych rzeczy wiec troche z tym roboty jest. Myslalem ze jakis automat do tego istnieje ktory da mi wlasnie taki wynik jak pisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co ci te klatki?

 

napiszę jak by co. (jeśli jednak klatki można pominąć)

z wbudowanych to:

PArray /

PF Source /

PBomb

 

albo jeszcze ProCutter-em + reactorem fracture.

 

no ale pewnie wiesz. :)

Edytowane przez nemo.biker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nemo.biker Sluchaj stary chyba juz mu sie nie przyda twoja podpowiedz po miesiacu czasu. Wydaje mi sie ze dostal juz wystarczajace odpowiedzi niz Twoje. Moze najpierw wypada przeczytac wszystko trzy razy zeby zrozumiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności