Skocz do zawartości

postac 2D: Isahn on mountains


Siegmar

Rekomendowane odpowiedzi

V!

 

... w oczekiwaniu na bitwe 2D ...

 

Mial to byc speed, ale jako, ze zajal mi wiecej niz 2 godz. postanowilem wrzucic go jako regularna prace.

 

Korzystalem z fotografii referecyjnej ... chcialem oddac jak najbardziej podobienstwo (stad ponad 2 godz. mazania), co nie za bardzo sie udalo, dlatego nie zamieszczam fotografii ... co by tu jeszcze ... duzo sie nauczylem przy tej pracy, szczegolnie jesli chodzi o obserwacje ... musze wiecej takich pracek natrzaskac ... Czekam na opinie :)

 

Painter 8 / Graphire 3 / 2:48 min / Peccatum \'Lost in Reverie\'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hemmm ...a dla mnie to dziwnie sie ta pracka prezentuje... ten krzak jest za plaski...z prawej pustką wieje... postać wygląda jak doklejona, moze dlatego ze jest tak wyraźna a to na czym stoi wręcz przeciwnie.... rozmazane i wogóle wygląda ja wyciety kawałek czegoś co ciężko określić... szczególnie widać przy stopach, odcinają się za bardzo... no i gdzie jest cien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyzej pisalem ... teraz sam widze duzo bledow!

 

Tak ... macie racje ... jeszcze duzo pracy przede mna! Z obserwacja u mnie ciezko ... no ale nie ma lekko ... trzeba cwiczyc!

 

Amrun1: co do pustki po prawej, to takie bylo zdjecie (korzystalem z referencji) ... co do tych roznic miedzy blurami ... to masz racje ... az tak na zdjeciu nie bylo!!

 

brite: stopy ma za wielkie ... masz oko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności