Jump to content

ChC.13: Tropiciel wg serio


serio

Recommended Posts

  • Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fajny stworek. Myślę, że główny problem polega na tym, że wziąłeś białe tło. To nie pomaga. Zwłaszcza jak chcesz pokazać że latarnia świeci. Ja bym zmienił troszkę oświetlenie. I zredukował ilość błyszczących miejsc. Załączam szybki OP. Może się do czegoś przyda.

 

Powodzenia w bitwie :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie JakkaS za pomocną dłoń. Twój over otworzył mi oczy i nie tylko w kwestii nóg ale i światła, i ogólnie całej sylwetki. Teraz to wygląda o niebo lepiej. Z tłem powalczę i spróbuje poprawić efekt.

 

A swoją drogą podczas rysowania łasicy zerkałem na najlepsze koncepty w branży i Twoje mi się najbardziej podobały. To jest po prostu moc.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

No to fajnie że moje bazgranie się na coś przydało. Myślę, że masz ten sam problem co ja. Jak zaczynasz wchodzić w detal, powiększasz rysunek i tracisz z oczu cały obrazek. Wtedy właśnie najłatwiej coś sknocić. Przynajmniej ja tak mam. Zwłaszcza jak mi się jakiś detal podoba, to choć nie ma prawa być go widać na rysunku ja i tak go wyciągam. Co jest bez sensu. Bo od razu się to gryzie. Trza z tym walczyć :)

Link to comment
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy