Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze


Gość loskens

Rekomendowane odpowiedzi

Gość loskens

Witam!

Mam 19 lat, interesuje sie informatyką i grafiką, od października będe studiował informatykę. Prosze podpowiedzcie mi jakim programem najlepiej zająć się i opanowac go perfekcyjnie żeby w przyszłości móc wykonywac zawód grafika komputerowego lub grafika 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jakim chcesz. W zasadzie jezeli bedziesz dobry w tym co robisz, firma sama dostosuje sie pod twoje wymogi. Do wyboru masz bardzo wiele opcji. Kazde z nich ma swoje wady i zalety. Nie da sie tak po prostu okreslic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość loskens

a jakie programy polecacie? na jakich najlepiej się uczy? chodzi mi o grafikę 3d. Lepiej darmowy czy płatny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jaki Cie stac? Jako przyszly student masz ten plus, ze wiekszosc komercyjnego oprogramowania bedziesz mogl kupic o wiele taniej. Warto to wykorzystac bo pracujac jako grafik i tak predzej czy pozniej kupno oryginalu Cie czeka. Co do tego ktory program kupic to pytanie o to na forum jest troche bezcelowe. Tak jak pisal Traitor kazdy ma plusy i minusy. Jeden od razu Ci sie spodoba, drugiego nie scierpisz. Kazdy odpowie inaczej i wiele z tego typu dyskusji raczej nie wyniesiesz. Sciagnij po prostu wersje demo kazdego z tych programow i sprawdz je we wlasnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności