Skocz do zawartości

Anioł: Squir\'s angel


Rekomendowane odpowiedzi

lol, w koncu pożądny temat :D

szkoda ze juz samochodow niema w bitwach, ale trudno, aniołki tez lubie :>~~

 

coprawda mam nawet gdzies jeszcze pliki z postępu pracy przy mojej grafie \"harley angel\" ale nie zamieszcze tego bo byscie marudzili ze juz rok temu wiedziałem jaki będzie temat (!) :PPP

 

spox, przez rok trochę jeszcze się nauczyłem, i teraz napewno będzie ładniejszy aniołek ^_^

 

aniołek dziewczyna, bo jakoś w ogólnie ustalonych przez kościół kształtach faceta-obojniaka lub dziecka jako anioła jakoś nie gustuję :P

 

więc dziewczyna.. hmm... goła ofkos...

nie to był jakos wyjątkowo zboczony, ale... sami Panowie wiecie :D

 

cholera tylko problem bedzie z wyrazeniem uczuc, bo przyzwyczajomy jestem do mangowych oczek rysowanych ręcznie, a tutaj? ciężko bedzie, bo chciałbym aby miala wyraz taki.. hmm..nostalgiczny, moze smutny, wzruszający (snif...) :\'[

 

ach, juz to widzę ^_^

szkoda tylko ze moja wyobraźnia działa na systemie \"manga os 98\" _-_

 

ale spox, dzisiaj wieczorem moze zrobię jakis szkic to jutro podeślę.

 

całość myślę że zajmie mi 4 dni. bo jakos niemam tyle cierpliwosci zeby siedziec nad jakąś grafą 2 miesiące ;P

ale zaczne dopiero za miesiąc, tak zeby miec pewnosc ze pomysl ogólnej kompozycji mi sie wciąż bęzie podobal :)

 

 

apropos, czy mogę uzyc modelu dziewczyny który kiedys robilem w bitwie nr 2? tylko go sobie udoskonalic, czy muszę robic wszystko od początku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

macie tutaj jakis szybki szkic :)

jeszcze mangowy :)

 

jak widac jednak moze nie byc goła ;>

w ubraniu chyba bedzie ciekawiej, a i nikt nie będzie sie mnie czepiac co do błędów w anatomii ^_^\"

 

apropos - ma ktoś tutoriala jak robić włosy takie jak w final fantasy? (takie pasemka tylko texturowane) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaria dosyć mocno wyczyściła ten wątek, ale zdarzenia jednak miały miejsce, więc ponownie przenoszę do działu WIP.

 

Jeśli nie miałeś możliwości odczytac mojej wypowiedzi przy porzednim przeniesieniu wątku, zawiadom mnie na u2u, a wszystko wyjaśnię.

 

Jeżeli zamierzasz dalej uczestniczyć w bitwie na zasadach podanych w regulaminie - także daj znać na u2u. Jeśli nie - prosiłbym o zmianę nazwy wątku na zgodny z tym działem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności