Skocz do zawartości

Scena 3D: Kuchnia - pierwszy interior


k_gabra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moj pierwszy interior w maxie... w sumie to odswiezany, robilem to dawno temu, teraz zamierzam dokonczyc, po drobnych poprawkach... narazie planuje zrobic gotowe pomieszczenie, bez zadnych elementow dodadkowych i dekoraycjnych, po czym pobawic sie z materialami i pozniej urozmaicac kuchnie o jakies 'fanty' :-) przy czym chce zapoznac sie dokladniej z renderingiem i co niektorymi opcjami...

 

71147355.th.jpg

 

a tak ogolnie, to pomocy :-)

Edytowane przez k_gabra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość szysia565

Okno wygląda jak dziura w ścianie... I za wysoko sufit. Spróbuj jeszcze może kamerkę trochę niżej umieścić... Mam wrażenie że będzie ciekawiej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak latwo zauwazyc to 'okno' jak narazie jest dziura ;-) jeszcze nie wymodelowalem jego... zastanawiam sie czy krzeselka nie maja za grubych siedzen...

 

A co do oswietlenia, to tak jak napisalem wczesniej, najpierw chce 'zamknac' pomieszczenie... dopiero pozniej bede martwic sie doswietleniem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565

Dodaj jakąś mapkę HDRI. Scence brakuje "realistyczności"... :) I światełko takie za mało konkretne... Za dużą rolę przejęło GI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kran... racja :-) ale tego jakos nie zauwazylem... przebuduje go, kiedys... w sumie zeby go przebudowac to albo okno przesunac albo zlew przestawic... jedno z dwoch bo nawet sama jego zmiana nie pozoli na otwieranie okna :-) takze to kiedys...

 

tutaj daje malego upka, nie jest rewelacyjnie wiec potrzebuje pomocy, co gdzie i jak zmienic, wiem ze mapowanie u mnie lezy, przykladem tego jest blat stolu, no i cos z plytkami sie popsulo i nie wiem jak to zmienic, trche juz z tym walczylem

 

95723494.th.jpg

 

plytki:

[/url]16920294.th.jpg

 

stol:

60860182.th.jpg

 

scena:

63490706.th.jpg 15756368.th.jpg 89473610.th.jpg 49521455.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności