Skocz do zawartości

Mercedes W123 CE


Martinus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To mój drugi żeby nie skłamać model(pierwszy to VW Garbus. . .del ). MB W123 CE to jeden z moich ulubionym samochodów. Pierwsza myśl która przyszła mi przed modelowaniem to. . ." wystrugać Mustanga", lecz pomyślałem ze tym modelem nie mógłbym w pełni przedstawić swoich umiejętności. Wiadomo ta legenda motoryzacji nie raz widniała na łamach forum, tak więc model ten uznany był by za kolejną kopię czyjejś pracy. . .

"Beczki" osobiście nie uświadczyłem. . .

 

Liczę na waszą pomoc w dalszym modelowaniu. Pozdrawiam

 

Software

Dłuto: Wings 3D (dopiero się uczę:))

Render: POVRay

87930689.jpg89726544.jpg59314469.jpg72467736.jpg73050964.png64934152.png80601229.png62987641.png

Edytowane przez Martinus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam ponownie

 

Sądziłem że nie pozbieram się po waszej ostrej krytyce. . .a tu widzę prawie zerowe zainteresowanie. . .czyżbym popełnił jakąś gafę przy tworzeniu wątku?

 

Oto oczekiwana siatka bez ms

28211684.jpg

92208642.jpg

30246110.jpg

94309191.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz, pewna gafa jest sam temat

 

co do modelu, potnij go, troche wiecej szczegolu

 

BTW

to co pokazujesz to juz po ms..(mam taka nadzieje...) ??

ponadto jesli nie jestes pewien modelowania, to pokazuj jakies wczesniejsze etapy, to mozna wczesniej pomagac

 

uzywasz tylko blueprintow czy refek takze..bo mam pewne watpliwosci jak dobrze znasz ten samochod

 

EDIT:

wingsa nie znam, ocenialem na podstawie mojej znajomosci z 3ds maxem

Edytowane przez M4rcus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bazę modelu, czyli to na czym opieram się przy modelowaniu to 65% stanową blueprint'y. Są one słabej jakości. Nie udało mi się znaleźć lepszych dla wersji coupe. . .pozostała część to zdj. . .oraz fakt ze ten model kiedyś gościł w mojej rodzinie(fantastyczne autko).

 

Co do etapów to ten uważam za pierwszy. . .światła, dach, dolny wlot powietrza, boczna listwa. . .to efekt szybkiej edycji, aby model przypominał nieco Mercedesa.

Przede mną jeszcze(takie mam założenia): dokończenie przedniej atrapy, wloty powietrza na podszybiu, wycieraczki,zderzaki(może dlatego tak dziwnie wygląda i nikomu nic nie mówi ten model), światła, klamki, oznaczenia modelu, szyby, oraz liczne listwy ozdobne. . .

Dalsza przyszłość. . .komora silnika, wnętrze, zawieszenie. . .(jestem w trakcie poszukiwań materiałów).

MB_W123_Coupe.jpg

!!!

Jeśli ktoś posiada jakieś materiały do tego modelu to byłbym wdzięczny za udostępnienie.

!!!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności