Skocz do zawartości

KONKURS Max3d.pl !!!!!!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość lemoor

zainteresowanie małe, moim zdaniem ze względu na kwotę, mało kto wieży w siebie na tyle żeby wywalić 20 zeta, tu discreet chyba liczył na zwrot kosztu programu :) ale się przeliczył! :)

narka!:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem o tym ... ta wejsciówka 20zł miało na celu wyeliminowanie słabych prac, zakupione zostanie tez pare książek na nagrody dalsze... (w dziale konkurs pisze). Ale myślałem ,że ktoś weźmie udział ... szkoda troche ... discreet sie zgodził na taką nagrodę, nie będzie sprawdzane posiadanie org. max\'ow a narazie prawie nie mam zgłoszeń ... chyba ,że wszyscy czekają do 30 maja :)) Nieno mam nadzieje ze ktoś weźmie udział ... naprawde ... 20zł to nie tak dużo jeżeli można wygrać max\'a, praca moze zostać zamieszczona w Magazynie 3D, na stronie będą też wyróżnienia itp ... myśle ,że to dobra reklama ... zobaczymy ... po prostu boję się o ten konkurs bo jest pierwszy jaki organizuje i nie wiem jak się zakończy ... rozdanie nagród miało też być oficjalne ... ale teraz wszystko zależy od ilości chętnych.

 

Ale czekam do 31 maja :)) Jeszcze jestem dobrej myśli ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne. Chyba nie chodzi o te 20 zlociszy ale każdy stwierdza \'taka nagroda to ja nie mam szans\'.

A do kiedy (dokładnie) można wysyłać ? Decyduje stempel, czy kiedy do Ciebie dotrze przesyłka ?

I jak wypełnić tą ankietę od discreeta ?

Na wszystko im pozwolić, tam gdzie music, production co, produced for, credit line można opuścić :) ?

 

JacekM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zalezy ile to jest malo a ile oczekiwales prac. Szczerze mowiac chcialem wyslac prace ale jak patrze na to co jest w galerii (juz nie mowiac o zlotej) to jakos mina zednie. Ale to chyba normalne. I z tym formularzem tez jakos nie daje sobie rady albo wypelnie pare ytlko linijek albo bede bajki pisal. przydalo by sie troche objasnien albo jakis wzor, wiem pozno o tym mowie ale lepiej pozno nic wcale. Moze jeszcze zdaze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... co do tego drugiego formularza to po prostu wpiszcie tam swoje dane ... jakby co potem bylo nie tak wypelnione to zawsze mozna poprawic ... wazne zeby tam byly wasze dane i podpis ...

 

A ile oczekiwalem prac ... hmm.. trudne pytanie ... liczylem ze min. 20 osob bedzie :)) a tu ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo. To rzeczywiście słabo. Ale nie załamuj się tylko !!!!!!

Ogólnie jakiś kryzys, ostatnio na 3dluvrze też było mało osób i termin przedłużyli.

Może też tak zrób i ogłoś, że mało chętnych a nagroda taaaaaaaaaaka fajna :). Aż się dziwię. Przecież tylu speców mogłoby powalczyć o nagrodę, a Max piechotą nie chodzi. Ale może wyślą 31.

 

JacekM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności