Skocz do zawartości

Pojazd 3D - Da Fink


vbl_

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

nad tym czymś pracuje już bardzo dlugo, swego czasu pokazywałem go na smcars, teraz nadszedł czas na rodzime forum. projekt nie ma ogólnych założeń, ponieważ ciągle się zmienia jego koncepcja. stara koncepcja zakładała pojazd wojskowy z działem na pace, nowa go lekko ucywilizowała.

 

 

prace nadal trwają.

Edytowane przez vbl_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hm.... ten ostatni to jest stara wersja, ta niby militarna. te 3 pierwsze przedstawiaja jego obecna postac. z wydechem walczylem, ale nie mam pomysly jak po wyprowadzic. narazie bedzie jak jest. z przodu oczywiscie jest zabudowa. tylko na renderach jej nie bylo zeby pokazac dyfer.

 

pare detali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatex na zamowienie:

 

jak by kogos interesowalo to tam jest 813 tys poly. moglo by byc mniej, ale zdeka przesadzilem i zrobilem nawet wlokno zarnika w halogenach i tym podobne kompletnie zbedne zeczy. pierwsze rendery tego czegos mam z listopada 2007 roku...

 

ps. czemu zalaczniki tak wala po jakosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565
ps. czemu zalaczniki tak wala po jakosci?

 

Jeśli dobrze zrozumiałem to miała byś lepsza... Polecam wrzucanie pliczków bezpośrednio na serwer (np. http://pl.tinypic.com/?t=postupload) a następnie puszczanie na forum linków. Tudzież robienie czegoś takiego: link do obrazka wtedy obrazki będą się wyświetlały od razu w poście :)

 

Ps. Co do tematu, to model wypas :) Czekam na równie dobre oteksturowanie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na smcars tez mi mowia o dobrym texturowaniu, ale ja nie potrafie robic dobrych materialow. narazie mam cos takiego i szczyt dobrego brudu to to nie jest:(

 

4356f6e900fba875.jpg

 

pomozecie jakos to dopracowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności