Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Toyota Celica T23


skiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie, dawno tutaj nie zaglądałem - trochę przerwy w 3d - studia - teraz wracam i proszę o pomoc :) a raczej błogosławieństwo. Dotychczas przede wszystkim zajmowałem sie wizualizacjami ale postanowiłem stworzyć mój pierwszy samochód - i mam kilka problemów - jak to zawsze na początku.

Ale najpierw aktualna siatka (przed MS) - przód uznaje prawie za skończony (w sensie karoserii) - proszę u uwagi (bo pewnie będzie ich dużo)

 

siatka1.th.jpg

 

i siatka po MS

 

poms.th.jpg[/url]

 

Ogromny problem mam z miejscem zaznaczonym na poniższym zdjęciu - nie wiem jak w tym miejscu ułozyc siatkę zeby to "zagięcie" ładnie się kończyło - i prośba do was - czy ktoś mógłby spórbować może narysować jakąś propozycję siatki w tym miejscu? przeglądałem wiele siatek jednak brakuje mi zbliżej na takie miejsca i przez to nie wiem jak się za to miejsce za bardzo zabrać - z góry dziękuję

 

problem2.th.jpg

 

pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O, widze ze ktos zabral sie za modelowanie mojej niedoszlej fury:) Calkiem sympatyczne autko do zrobienia w 3d. Co do siatki to zrob podwojnego cut`a na lini zgiecia [od tylnego blotnika przez drzwi] i przesun jednego edge`a do srodka modelu, zostawiajac przy tym koncowe [blotnikowe] polygony w tej samej plaszczyznie.

 

Cos jak wychodzace z nadkola dwie pozione linie ======= z tym ze poczatek tych lini zostaw na jednej plaszczyznie w skali pionowej a reszte jednej lini przesun poziomo.

 

Nie mam teraz na tym kompie zadnego softu do rysowania wiec tak lopatologicznie troche:)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01e5a42acaed3038.html

Edytowane przez Stalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[MB], dzieki - zrobilem tak jak pisałes i zadziałało, ponizej efekt - a co do niedoszłej fury to szkoda bo już bym zapraszał do celica-club pl :)

wip2c.th.jpg

Edytowane przez skiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, bylem zarejestrowany na tej stronce [zeby poczytac forum] ostatecznie celica odpadla ze wzgledu na to ze byla troche za mala w srodku jak dla mnie. Teraz bujam sie hyundaiem coupe [2004], choc toyota w dalszym ciagu bardziej mi sie podoba:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro ;) narazie jest tam jeden problem który musze rozwiazac ale jutro sie wezme za tyl, ktory wydawał mi sie prostszy, ale mimo wszystko mam tam małe problemy ;) pozdrawiam

Edytowane przez skiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności