Skocz do zawartości

Problem: Javascript


Gość ant-3d

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ant-3d

Hej

 

Jesli to nie ten dzial to prosze o przeniesienie. Coz... ostatnio tak sie zlozylo ze przyszlo mi poskaldac pewna stronke. Problem w tym ze tam muszie miec licznik countdown pokazujacy czas w godzinach, minutach i sekundach. Ma to w ten sposob dzialac ze podaje ile godzin, ile minut i ile sekund i taki licznik sam do zera co sekunde nalicza. To jedna sprawa a druga sprawa ze musze miec mozliwosc odpalania kliku takich licznikow jednoczenie. Ich liczba zawsze jest rozna i nigdy nie wiem ile ich bedzie. Wiem ze na sieci jest troche tego ale to jest nie wystarczajace. Nie dzialaja albo dzialaja zle. Ktos mi pomoze? Sam bym sobie to napisal ale ja wcale javascriptu akurat nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No dosyć prosto znaleźć online coś takieg:

http://www.hashemian.com/tools/javascript-countdown.htm

 

Ciebie interesuje ta czesc dalej:

Mun Rashid has modified the JavaScript code by using object wrapping to allow for multiple countdowns on one page. Download Mun's JavaScript code here. Download the sample HTML here.
Pobierz sobie te pliki, zapisz w jednym katalogu i sprawdz.

 

Tyle jesli bys tego uzyl musisz wynagrodzic jakos autora lub skontkatowac sie z nim:

Cost-free and advertising-free. But a link to this page is appreciated.

Note: This service comes with NO GUARANTEES. No liability is assumed.

Wycialem fragment w ktorym jest napisane o wersji obiektowej za pomoca której możesz urochomić ile chcesz tych liczników. Sprawdz przykład. Być może to nie o to też chodzi, ale może akurat.

 

Ale takich licznikow na bardziej otwartych licencjach powinno byc duzo. Wiadomo, jesli nie jestes w stanie napisac od zera czegos takiego warto poszukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Dzieki ale nie dokonca o to mi chodzi. Bo tutaj w headzie podajes docelowa date i dalej potem odpalasz tylko skrypta. Skrypt zlicza do zera ale bierze sobie aktualna date i zlicza w dol az osiagnie docelowa date/godzine. Nie o to mi chodzi. Ja chce w headzie podac tylko namiar na skrypa. Dalej w kodzie chce wywolac funkcje ze skrypta z paramaterem np. count(0 12 40) i bede mial licznik 0:12:40 liczacy do 0:0:0 gdzie sa godziny/minuty/sekundy. Licznik taki nie patrzy jaka jest data w momencie wywolania tylko bierze to co podaje i odlicza. Jak bym chcial miec kolejny to znow np wywoluje count(4:23:0) i kolejny furczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności