Skocz do zawartości

Przeprowadzka w pl


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,

 

Czy ktoś z Was może polecić firmę przewozowa/kurierska która bezpiecznie i w całości przewiezie paczki (w tym PC, rower itp) z jednego miasta do drugiego na terenie Polski?

 

dokładnie chodzi o przewóz rzeczy ze Słupska do Białegostoku.

 

byłbym wdzięczny za pomoc,

 

serdeczności,

pionier.

Edytowane przez Pionier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

UPS, DHL na pewno zrobią to porządnie i przewiozą wszystko, ale słono sobie za to policzą, jeśli chodzi o wypożyczenie samochodu to jadąc ze Słupska w stronę Miastka zaraz za Kobylnicą jest dobra wypożyczalnia samochodów (przynajmniej 3 lata temu była, bo korzystałem z ich usług) duży wybór średnio 100 PLN za dobę, z pełnym bakiem wóz dostajesz z pełnym oddajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przeprowadzalem co prawda tylko 25km, ale poszedlem na postoj taxi towarowych, zapytalem sie ile za przewiezienie i ile extra za pomoc we wnoszeniu i calosc imprezy zaknela sie w 250zl :D

i wszystko bylo pod kontrola i nikt mi nie stal nad uchem ze moze "szybciej" albo "ile to jeszcze potrwa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja radze ci kogos zaufanego i w miare sprawdzonego wynajac mi podczas przeprowadzki delikatnie mowiac rozwalili lodowe a najlepsze bylo jak koles sie tlumaczyl i mowil "... to w ramach rekompensaty 5zl zejdziemy z ceny przewozki ..." myslalem ze padne... z firm kurierskich napewno mozna polecic DPD. Ale raczej proponowalbym wynajecie konkretnej firmy bo z kurierami roznie bywa. pozdrawiam powodzenia i udanej przeprowadzki !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności