Skocz do zawartości

Wip 2D : Golem


maax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamierzam zrobić takiego oto kamiennego stwora. Póki co mam niewiele, długo mordowałem się z anatomią i perspektywą. Kreatura będzie miała we wnętrzu inną mniejszą świecącą kreaturkę.

 

Wszelkie uwagi mile widziane :)

 

 

koncept:

concept8.png

 

77223709.jpg

 

oo9.jpg

36129517.jpg

Edytowane przez maax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeszcze wcześnie więc pomyśl nad jego mocno zgiętą nogą w kolanie i lewą ręką wychyloną do tyłu. Moim zdaniem golem postawą swojego ciała (wyprostowany, brak skrętu tułowia) sugeruje że kroczy wolno więc chyba troszkę za bardzo podkreśliłeś wymach ręki i zgięcie kolana. Przemyśl to chyba że się mylę i nie to masz na myśli. Pamiętaj może też żeby go schować w perspektywie powietrznej z racji jego wysokości. Odnośnie perspektywy niech może bardziej doświadczeni zabiorą głos co nie znaczy że nie jest OK. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi na dynamice, ale faktycznie jak na Golema ma za duży zakres ruchu. Postaram się jakoś go ustabilizować. Rękę chyba zostawię bo wyznacza jedyny inny kierunek. Dzięki. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałbym że gdybyś sobie z pare miesięcy poćwiczył troche podstaw i po tych paru miechach wrócił do podobnego projektu to by ci on znacznie szybciej i sprawniej poszedł... :) [nie mówie że zaraz byś był kozak, ale na pewno wiesz o co mi chodzi :)]... podobają mi się drzewka i część golema od pasa w dół, czemu zrezygnowałeś z tej "mniejszej świecącej kreatury " ~? ... i jego prawa ręka... nie ma w niej dynamiki, jakby zesztywniała, pewnie miałeś świadomość tego że też musi się "ruszać" ale widzisz, brak ci wiedzy do zrealizowania celu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to wygląda. Jak na mój gust to on się przewraca a nie idzie. Problem tkwi chyba w horyzoncie który powinien być skośny tak jak zaznaczyłeś to w szkicu. Na drugim rys. jeszcze jestem wstanie wyobrazić sobie kroczącego gigantycznego golema ale jak pojawiają się drzewa wszystko się psuje. Może powinieneś je zdynamizować, nawet przesadnie pokazać jak zbiegają się do punktu zbiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosikowski, dzięki. faktycznie rzuciłem się trochę na głęboką wodę. No i wyszły braki w anatomii - moja pięta achillesowa. Nad perspektywą też muszę popracować szczególnie w połączeniu z anatomią :)

dezzed, początkowo leciałem całościowo, drzewa zostawiłem na koniec. Fakt schrzaniłem kierunki.

 

Posiedzę jeszcze nad tym, może uda się uratować. jeszcze raz dzięki chłopaki.

Edytowane przez maax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności