Skocz do zawartości

WIP 2D: Frederick Appensworth


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Głowa i umięśnione karczycho sugerowało by bardziej rozwiniętą muskulaturę ramion i klatki piersiowej, jakoś mi te ramiona opadają ( charakterystyczna budowa ludzi dotkniętych zespołem downa) ale światło zacne! Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje raVirr, ale kiedy traktujesz to jako źródło zarobku, to niestety terminy są ważne.

 

Ja specjalizuję się w 1 godzinnych kadrach, ale może kiedyś spróbuję zrobić coś w czasie jaki mają ilustratorzy, stąd pytanie.

Edytowane przez i-riss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen, lacedemon często wspominali że w czas liczone jest również przygotowania do pracy. Zbierasz materiały, robisz szkice, kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt aż dojdziesz do porozumienia z klijentem. Spewnością nieraz więcej czasu zajmuje dogadanie się ze zleceniodawcą niż samo rysowanie.

 

w granicach 40h wiemy że Omen tworzy ilustrację, ale weźcie pod uwagę jego doświadczenie zawodowe i warsztat. Ciężko konkurować z kimś kto robi dobry szkic bez zastanowienia w kilka minut gdzie mnie zajmuje to kilka godzin.

 

 

EthicallyChallenged fajna praca, ładny detal. Uważam że 14h to nie dużo, także gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności