Skocz do zawartości

Flash: problem z jakościa dźwięku


blinq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam taki problem: robie prezentacje na tmplejcie flash slide presentation. I wszystko było ok dopóki nie wstawilem animacji z dźwiękiem. Po eksporcie (jako windows projector) strasznie spadła jakość dźwięku. Próbowałem kilku opcji import animacji z dołączonym dźwiękiem, import osobno - dźwięk z nieskompresowanego wav'a. Ustawiam we właściwościach dźwięku maksymalne oferowane przez flash'a parametry, ale ciągle jest słabo.... Ma ktoś może pomysł jak zrobić zeby było dobrze? ;) Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

 

 

EDIT:

Kuuurde! Przez przypadek zamieściłem w gamearcie..... Prośba do moderatora o przeniesienie.

Edytowane przez blinq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

zeby bylo dobrze, trzeba wybrac dobry codeck i ustawic wszystkie parametry, pewnie domyslnie jedzie ci w mono /11khz - wez sobie poustawiaj parametry eksportu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawilem na maksa: kompresja MP3, bitrate 160, quality Best i odhaczyłem convert stereo to mono. Przez chwilę bałem się, że to może być przester, ale po obniżeniu głośności jest tak samo. Powiedz mi jeszcze jak częstotliwość zmienić. Plik źródłowy ma 44kHz, ale we właściwościach dźwięku nie moge znaleźć w jakiej mi to eksportuje

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiazaniem ktore rowniez zawsze zadziala poza ustawieniem parametrow exportu jest ladowanie

zewnetrznych plikow, przez new Sound, wtedy Flash nie rusza twojego pliku, nic z nim nie robi, a ty

musisz go dostarczyc razem z prezentacja

 

jesli audio przechodzi przez wizzarda exportu i jest wrzucane do pliku z prezentacja, to tylko w

ramach ustawien exportu mozesz zadzialac, to jest znany problem z eksportem do prezentacji

w execu i za duzo w tym temacie nie zadzialasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności