Skocz do zawartości

WIP 2D: pierwszy raz (nie mylic z dziewictwem)


DamianCB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po paru godzinach zabawy myszka w Ps osiagnalem pewien rezultat, ktory mnie zadowala, ale jako, ze jestem kompletnym amatorem bez jakiegokolwiek doswiadczenia w rysowaniu pozstanowilem zasiegnac porady weteranow. Jest to moj pierwszy rysunek, a moim przewodnikiem byly filmy na Youtubie :P. Wzorowalem sie na zdjeciu. Zaniechalem wlosow, poniewaz ich tworzenie wydawalo mi sie zbyt pracochlonne bez tabletu (pozatym nie sadze, ze efekt bylby przynajmniej zadowalajacy). Ogolnie zdjecie moze sie wydawac niedkonczone... i takie tez jest :P ale mial byc to sprawdzian moich mozliwosci, zanim porawe sie na cos bardziej ambitnego. Blagam Was o bezwzgledna krytyke i porady, poniewaz z pewnoscia pomoze mi to w przyszlosci ;). O ile tak mnie zmieszacie z blotem, ze mi sie odechce tego na dobre xD.

 

ivz683.jpg

Edytowane przez DamianCB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam Na Forum

 

Na początku Proszę o zaznajomienie się z REGULAMINEM umieszczania praca w Galerii 2D,

następnie Proszę o zmianę nazwy wątku na Teczka2D, bądź WIP2D. .

 

Odnośnie samej pracy, ciekawie się rozpoczyna, prawe oko jakby nieco ucieka, jest wiele możliwości ukazania portrety, aczkolwiek do tego trza czegoś więcej, niż samej twarzy na środku obrazka. Jeśli chcesz się uczyć, poszukaj sobie tutków w sieci działaj dalej.

 

//pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze kolega pracuje na tutku z PS top secret, ciekaw tylko jestem czy "pozyczonym od kumpla" ;)

 

P.S Moim zdaniem nie powinienes za bardzo brac z niej przykladu ona ma wypracowany swoj styl,

Panna Melanie Stimell maluje tak, by wygladalo to jak dziela mistzrow z przed epoki, co wcale nie jest latwe dla poczatkujacych. Lepiej zajzyj na Gnomon i tutaj w dzial tutoriali. Pozdrawiam

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a owszem :P kolega nie ma naszczescie nic przeciwko.. :P Jak sam zreszta widzisz, dosyc szybko porzucilem styl jaki pracy nadawala Melanie Stimell i zaczalem sie troche bawic na wlasna reke, po drodze biarac przyklady z innych prac. Nie ma tez w tym rysunku nic autorskiego ani zadnej mysli przedowniej, staralem sie zobaczyc co jestem wstanie zrobic. I dalej, moze mi ktos powiedziec jakie bledy popelniam jesli chodzi o technike ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności