Skocz do zawartości

3dsMax i inne + Windows 7, opinie, testy, dyskusja.


Godzil

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Będę się teraz przerzucał - trochę aby przetestować - na windows 7. Szef zakupił, a ja pracuje w domu więc będzie to mój system domowy. Orientujecie się może, jak spisuje się na nim Max(np 2009)64 bitowy? Chce się też uczyć Blendera więc jeśli macie jakieś informacje na temat kompatybilności tych programów, jakiś pluginów do maxa (konkretnie VRay) pod windows7, będę wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

myślę, że to na tyle ważne, że warto stworzyć dla tego systemu osobny wątek. Nie gadamy tutaj o tym czy warto iść w win7 tylko jak się sprawdzają na nim "nasze" aplikacje.

Pakiety adobe, autodesk, zbrush, gry etc. Sam jestem przed przesiadką i jestem bardzo ciekaw stabilności aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najważniejsze informacje to jak wszelkie aplikacje, ich różne wersje i dodatki do nich działają na tym systemie. Różnie to bywało na Viscie więc do Win7 ja osobiście podejdę ostrożnie. I jak wyżej, będę wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działam na win 7 x64 rc 7100 (3ds max 2010) i jestem zadowolony - braków kompatybilności raczej nie odczuwam, może poza paroma shaderami, max się sypie jak się sypał z typowych powodów, jednakże zauważalnie rzadziej niż na Xp. Były jeszcze mudbox i ae i też problemów z żadnym nie zanotowałem. Porównania do Visty (nie)stety nie mam.

Odpowiadająca na pytanie : czy przejśc wato - z Xp mysle że tak,wiem jakie sam miałem przed tym opory.

hawk

_BB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi o shadery mentala - seria ctrl.studio (ni to 32 ni to 64 bitowe), czy mój ukochany hls - EI03. Miałem też jednostkowe przypadki niekompatybilności skryptów które po przesiadce odmówiły posłuszeństwa vide DBC fast SSS. To tyle na goraco sobie przypominam.

Realflow miałem tylko demo - bez problemów, podobnie glue 3d, i rayfire ( choć tutaj tylko pod 32 bitowym maxie 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności