Skocz do zawartości

TECZKA 2D: Soul3ringer


Soul3ringer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Nadałem poprawną nazwę tematu.

Jeszcze raz wrzucam "DRINKING WITH THE MIRROR". Handmade. Tusz na papierze-A3.

 

Drinking+with+Mirror-Blogged+Now.jpg

 

" ... DO NOT CROSS"

Tusz na papierze. Format-A3

Link do pracki poniżej.

 

http://bp0.blogger.com/_sdejod1Ngdk/SJYhWFQAvwI/AAAAAAAAACc/H66yn1zE-Wo/s1600-h/DO+NOT+CROSS3.jpg

 

Opinie i słowa krytyki mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wrzucam kolejną ilustrację. Oczywiście skrobnięte tradycyjnie. Format A3. Tusz na papierze.

Wizja zrodziła sie podczas codziennej podróży do miejsca pracy. Podróży "gondolą 46". W Zgierzu można natknąć się na wiele ciekawych zakamarków. Od pierwszych chwil obcowania z tym miastem zauroczyłem się fabrycznymi kominami, które zostały wymurowane z czerwonej, podłużnej cegły starego typu. Są już nieczynne, ale nadal górują nad miastem. Częstym widokiem są opuszczone, stare, drewniane chaty. Wyrastają one w samym centrum miasta obok szklanych siedzib telefonii komórkowych. Takie małe "Silent Hill". Klimat zagęszcza się zimą.

 

1259533952.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym jakiś komiks stworzył gdyby czasu i umiejętności było pod dostatkiem :) Prowadzenie narracji w komiksie i umiejętne rozplanowanie kadrów to trudna sztuka. Tej jeszcze nie opanowałem. To i tak dopiero połowa sukcesu...potrzebny jest jeszcze dobry scenariusz.

 

Tymczasem zamieszczam "CHILDHOOD"

Format A3.

 

1202748733.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja co do komiksu.Pojedynczy kadr to nie wszystko ale w zwiazku z tym ze stille wymiataja:)Te roznicowanie faktur i klimat... i te momenty:)To warto bys teraz pomysla; o rozwoju "storytellingu" i trzaskaj komiks!:) ja bym przeczytal.

Konkretnie co do prac to w "invisible world" widac niekonsekwencjie w budowie postaci plaskiej i bez wyrazu w porownaniu do swietnych postaci z reszty prac.Ale w tuszu to sie zdaza ze sie za bardzo czysci brylke:)

pzdr

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności