Skocz do zawartości

pierwszy dp :] malpa+brow


kap00ch

Rekomendowane odpowiedzi

el0! all :] jestem tu nowozarejestrowany acz forum sledze od dawna:P ostatnio pojawilo sie nieco topicow moja pierwsza... postanowilem co mi tam sproboje cos wymachac mycha:] tak wiec przed wami ps7+mycha+napoj:] dzielo 3 h mojego zycia wliczajac zapoznanie sie z funkcjami ap poza fotomontowaniem:P

licze na konstruktywna krytyke:]

 

malpa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak jak tigerek napisal powyzej- wszystko jest płaskie, obiekty nie maja wlasnego cienia i zadnego cienia nie rzucają. Dlaczego narysowales gałąź na ktorej siedzi małpa tak jakby porastało ja futro? to co przypuszczam jest lianami ani kolorem ani faktura ani ksztaltem lian mi nie przypomina. Można tak długo wymieniac - praca słaba ponieważ brakuje ci podstaw. I raczej nie zdobywa sie ich twozac kolejne pracki w photohopie tylko rysując ręcznie ołowkiem węglem itd. Jak rysujesz obserwuj staraj sie złapac kształ obiektu, sposob w jaki ukalda sie na nim swiatlo. Jak zarysujesz te stosy papieru zobaczysz ze wprawa przyjdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musze szczerze przyznac ze odzew przeszedl moje oczekiwania :] spodziewalem sie gora 1 komentarza a tu az 2 i to tak wybitnych osob:> strasznie mnie cieszy ze postanowiliscie odpowiedziec na te bazgroly:] spoko ze dostalem jednego plusa chociaz za ujecie tematu :D to juz cos a tak to bardzo thx za wszelkie rady...malpa byla po prostu proba PSa poza fotomontazem a ze wg mnie jak na moje skromne umiejetnosci (pani z plastyki zawsze mowila ze nic ze mnie nie bedzie:P) wyszla nie najfatalniej postanowilem posluchac jakiejs krytyki poza \"te kap00ch gites...a teraz jeszcze jednego browka oka:]\" no a teraz juz browarek ustawiony na stole przedemna...kartka juz lezy a olowek sie struga:] pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności