Skocz do zawartości

Płyta muzyczna - The Raveonettes (Lust)


Touch

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję płyty zespołu The Raveonettes, album Lust. W żadnym polskim sklepie tego namierzyć nie mogę. Jedynie fan.pl ma w ofercie, ale czas realizacji 14 do... 72 dni:] Na razie zostaje mi chyba Amazon.com, chyba, że ktoś z Was się gdzieś natknął?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dla mnie płyta w postaci fizycznej to raczej okaz kolekcjonerski a jej kupno to głównie dotowanie artystów. Na codzień wolę mieć muzę w mp3 bo słucham dużo w różnych miejscach :auto, praca, dom. Jak bym miał ze sobą nosić te krążki to by po pół roku były porysowane a pewnie z czasem bym gdzieś zgubił, no i są nieporęczne. W dobie kart pamięci kilkudziesięcio-gigowych. Nie żebym popierał piractwo :). Po prostu czasy się zmieniają i słuchanie muzyki wygląda inaczej.

taki mały oftop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wywiązała się ciekawa dyskusja:) Mp3 na pewno jest dzisiaj powszechniejsze i poręczniejsze, bez dwóch zdań. Sam nowe płytki najczęściej przerabiam na mp3, żeby móc to zgrać i zabrać ze sobą w odtwarzaczu itp., ale mam tą świadomość, że posiadam oryginał i może jakoś daje to też spokój sumienia, hehe. Wychodzę z założenia, że jeśli mogę sobie pozwolić, żeby choć jedną płytę w miesiącu sobie zakupić, to tak robię:) Inną sprawą jest już dostępność niektórych wydań w Polsce. Nie oszukujmy się, czasem jest mizeria i zaczynają się schody.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie płyta w postaci fizycznej to raczej okaz kolekcjonerski a jej kupno to głównie dotowanie artystów. Na codzień wolę mieć muzę w mp3

 

jest jeszcze taka kwestia jak jakość dźwięku...czasem istotna :)

 

co do dostępności to, to co się w polsce dzieje to jest jakiś dramat...mieszkam teraz w dość małym (100tys.) mieście w holandii i nawet tu są sklepy muzyczne zjadające całą ofertę empiku na dzień dobry..na półkach leżą tytuły, których w polsce nawet nie miałem możliwości zamówić..(nie licząć oczywiście ściągania z brytyjskich sklepów np.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności