Skocz do zawartości

motocykl DUCATI MONSTER


adamoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest to moj pierwszy powazniejszy model w 3ds max. Po box'ach i teapot'ach przyszła pora na cos wiekszego :) Wykonalem go wg pewnego tutoriala z internetu. Wieeele sie nauczyłem jesli chodzi o modelowanie - to byla porzadna terapia szokowa.

Oswietlenie, shadery, kadry sa moim samodzielnym wkładem - i chyba tutaj mozna najwiecej poprawic..... Proslibym o konstruktywne komentarze.....

 

pozdrawiam serdecznie

max+vray

67352956.jpg

45153602.jpg

32530435.jpg

14329941.jpg

61946915.jpg

34283686.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie się podoba, jeśli to Twój pierwszy poważny model to jestem pod wrażeniem. Do poprawienia zostaje z pewnością studio, powtarzający się motyw mapy na podłożu i ścianie. Lakier plastikowy (na pierwszym i ostatnim renderze wygląda znów na akryl) i nie przekonuje mnie przednia lampa. Natomiast materiały silnika, wydechu, amortyzatorów i opon jak najbardziej są w porządku. Model bardzo zgrabnie wyszedł. Jak na pierwszą taką pracę na prawdę nieźle. Gratuluję i trzymam kciuki w dociągnięciu projektu do finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komentarze...bede dalej z tym walczył....jesli chodzi o roznice szerokosci kół to chyba "ten typ tak ma" bo podczas modelowania tez zwrocilem na to uwage jednak google rozwiał moje watpliwosci....Jesli chodzi o wciecia to poporstu mapka w slocie BUMP w materiałach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej....oto kolejne wcielenie mojej motorynki.... poprawiłem materiały,studio i kadry......jednak wydaje mi sie ze mozna to jeszcze podciagnac...Niestety sam nie za bardzo wiem jak - mile widziane podpowiedzi :)

 

c2copy.jpg

 

c1copy.jpg

 

c3copy.jpg

 

c4copy.jpg

 

c6copy.jpg

 

c7copy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłeś śruby z tylu co łączy koło z "tym czymś czarnym, nie wiem jak to się nazywa i tak samo hamulce zrobione "na szybko" i mało dokładnie tak samo jak je robi w tutorialu. nie ma też kabla do hamulców

No i co sie stało z miejscem na tablice rej. z tylu ???

Ale fakt faktem wyszło fajnie 1 i ostatni render z tych nowszych mi sie podoba i za to wielki plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Pierwszy render z tych nowych naprawde bardzo fajnie wyszedl. Zgadzam sie z raion3k, ze brakuje sruby mocujacej kolo z wahaczem oraz, ze nalezaloby podlaczyc hamulce na przednim kole. Zrobiles kable przy silniku, wiec wiesz jak to zrobic :) Tutorial rowniez mialem okazje przerabiac. Jest tam kilka technik modelowania, a niektore czesc sa robione na szybko, ale na poczatek jest jak znalazl.

 

Ja bym jedynie zrezygnowal z tego efektu brused metal na amortyzatorze z przodu i dal inny kolor na sprezyne z tylu. Mysle, ze czerwona fajnie by wygladala. Walcz dalej.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności