Skocz do zawartości

Monitor 22-24 cale do 800 zł


zdunek89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Doszedłem do wniosku że mój stary, wymęczony CRT nadaje się już do wymiany.

 

Ogólnie szukam w miarę taniego monitora 22 ew. 24 cale

W tym momencie wykorzystuję komputer głównie do programowania więc na monitorze będzie wyświetlał się głównie kod(niestety) czasami grafika 3d.

Ostatnio trochę siedziałem na LCDkach i przeraża mnie wyświetlanie czcionki, strasznie paskudne, więc fajnie by było żeby była mała plamka oraz ładnie wyświetlający się tekst.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam Zdunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja chciałem kupić Acera LED-owego, ale mimo premiery w polsce miesiąc temu jest całkowicie niedostępny. Bardzo żałuję.

Czekam teraz na trzy rożne monitory w okolicy Twojej ceny - jak będą u mnie to je przetestuje i dam znać, powinny przyjść przed sylwkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze, ze w miare dobrze trafiłem z jednym, bo zamawiałem na pałę :P

Monitor ACER P244Wbmii Czarny 870.00zł

MonitorLG W2243S-PF 498.00zł

Monitor ACER X163Hb 318.00zł - ten bez HD ale to dla pracownika biurowego, więc tylko by przeszkadzało (wszystkie jako 2gi ekran do laptopów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam LG W2253TQ 22' full hd,

http://www.allegro.pl/item849439084_monitor_lg_lcd_22_w2253tq_pf_dvi_1920x1080_full_hd.html

brat ostatnio kupił,i jest bardzo zadowolony

Dzięki wielkie za doradzenie, kupiłem i testuję, czcionki wyświetla o wiele lepiej niż się spodziewałem, zobaczymy jaka wygoda pracy będzie na tym monitorze, ale teraz czuję tą PRZESTRZEŃ :D

 

z rozdzielczością początkowo były problemy, monitor buntował się przy tej 1980:1080, musiałem na siłę zmienić odświeżanie ekranu z 60 na 59 hz ale wszystko chodzi ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zapomniałem napisac. jestem z prawie tego modelu strasznie niezadowolony. Z kolei do webu strasznie mi się podoba ten ACER24 ktory podalem wyzej - jest soczysty.

trochę mały ten acer

 

ja przez pierwsze godziny jestem zadowolony, zobaczymy jak będzie później

jedyne co mi się nie podoba to podatność na rysy tego lustrzanego sajs plastiku, przejechałem chusteczką i widać ryski ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acera na LEDach przypadkowo posiadam i jest beznadziejnie słaby jak cała reszta TN. Ledy wcale nie pomagają, obok stoi iMak 21,5" S-IPS LED i przy nim ten Acer kupa śmiechu... Do 800zł raczej nic sensownego się nie kupi, lepiej dołożyć i wziąć za 980zł Della 22" na E-IPS, będzie mniejszy, ale przynajmniej coś na nim widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności