Skocz do zawartości

czułe słówka od moda


zdeno

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki komentarz propozycję.

 

Jak, któryś archanioł, albo sam Bóg tego forum wyrywa z tkanki jakiś wątek i zrzuca go w otchłań. To może niech chociaż da znać co było nie tak. My tu sobie proszę ja Ciebie siedzimy gadamy, nic się nie dzieje, no tak sobie siedzimy i gadamy, a tu nagle sruuuu (through) i nie ma wątku.

 

Może to było już gdzieś poruszane i wytłumaczone to niech dobry człowiek podrzuci linka, bo nie mogłem wymyślić słów kluczowych do wyszukiwarki aby nie było bluźnierstw.

 

z wyrazami szacunku

zdeno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Właśnie zrobiłem rozpoznanie o jaki wątek chodzi.

 

No w zasadzie dziwie się, że tworzysz nowe wątki, zadałeś pytanie, dostałeś kilka odpowiedzi na swoje pytanie i powinien to być EOT. Natomiast później wątek chyba zupełnie rozminął się z tematem i rozpoczęł flame, było dużo złoszeń odnosnie watki, a na koniec pojawiła się prywatna dyskusja, która spokojnie może być kontynuowana choćby za pomocą PM.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informację

 

po pierwsze trochę się dziwię, że rozminięcie z tematem czy inne flejmy są powodem kasacji skoro wątek powstał w dziale WOLNE DYSKUSJE. Choć może źle zinterpretowałem nazwę działu. Może wolne od POWOLNOŚĆ a nie wolne od słowa WOLNOŚĆ.

 

po drugie moja wina moja bardzo wielka culpa, że prywatę z artkiem sobie zrobiliśmy na forum pożerając moc serwera. Mogliśmy się przenieść na gg czy inne konekty.

 

po trzecie, nie mam nic przeciwko kasowaniu postów wątków czy profili. To Twoje/Wasze forum i robicie co chcecie a ja mogę się dopasować, albo gdzieś przenieść.

Chodzi mi tylko i wyłącznie o informację za co spotkały mnie sankcje.

Bo jak już się dostało w mordę to głupio tak nie wiedzieć za co.

 

jeszcze raz dzięki za wyjaśnienie, nie zgadzam się z decyzją o wycięciu, ale rozumiem i szanuję prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności