Skocz do zawartości

Problem z materiałem


Gość cranberia_87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cranberia_87

hej.mam taki problem.W material editor wczytuję sobie jakiś jpg np w moim przypadku drzewko. Widoczne jest ono na kuli z materiałami ale nie w postaci 1 rysunku tylko wielu wielu skopiowanych rysunków i jak wrzucam na plane to pojawia mi sie za dużo tych drzewek.chciałabym żeby pojawiał sie tylko 1 rysunek na kuli a nie tak dużo.nie wiem gdzie to zmienić.....;/l/;/;/moz ektoś wie...byłabym wdzięczna.ps. mam wersję maxa 2009,moż e to od tego zależy.....nie mam pojęcia.proszę o pomoc jakiegoś znawcę;-)

Edytowane przez cranberia_87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

VS przeinstalowałem i dokopciłem DXy i nadal nie działa ! pomóż! z alternatywy nic nie "rozumię"

 

a tak na marginesie to ja rozumiem drobną złośliwość, ale napuszczać dzieciaka na reinstalkę ? no to już chyba zbyt grubo ;) nie jesteśmy na 4chan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cranberia_87
VS przeinstalowałem i dokopciłem DXy i nadal nie działa ! pomóż! z alternatywy nic nie "rozumię"

 

a tak na marginesie to ja rozumiem drobną złośliwość, ale napuszczać dzieciaka na reinstalkę ? no to już chyba zbyt grubo ;) nie jesteśmy na 4chan

 

dzieciaka???ok rozumiem że może wg Was zwracam się z błahostką i zawracam Wam głowę...ok zbijajcie się.nie zamierzam tutaj wywodów pisać tylko potrzebowałam pomocy.czy to tak wiele...jestem amatorką...ale chyba każdy z Was zaczynał od zera???czyż nie???po prostu musze na jutro coś zrobić w maxie a nie mam dostępu do nikogo kto mógłby mi dzisiaj pomóc dlatego zwróciłąm się do Was.oj nie ważne....miłego popołudnia mili panowie.ps ja Was nie obrażam....miło;/ już nic nie napiszę....papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności