Skocz do zawartości

Obracanie obiektu 3d na stronie www


ari007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że już były podobne tematy ale niestety nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Projektuję pola do minigolfa w 3dsmax9. Chciałbym je wrzucić na stronę z możliwościa obracania przez przeglądającego dane modele... Stosując sie do podobnych tematów używałem directora 3d i cult3d designer, no i niby się udało ale nie do końca. W directorze mam problem z texturami i cały obiekt jest szary, natomias w cult3d poradziłem sobie z texturami ale mam problem żeby IE i inne przeglądarki to wczytywały.. Sciągnałem jakies playery ale są jedynie do starych przeglądarek IE.. Mozilla i inne w ogóle nie radzą sobie z tym plikiem.. Przez to trochę zniechęciła mnie ta metoda i może moglibyście mi poradzić czy mógłbym coś takiego zrobić w inny sposób? Myślałem o animacji która byłaby sterowana poziomym paskiem przewijania ale niestety nie mam pojęcia jak coś takiego zrobić, albo o eksportowaniu każdej klatki np. do .jpg i sklepaniu to wszystko + jakiś sterownik przejscia do nastepnej klatki (np. button) w swishmaxie ale to wszystko będzie za dużo ważyć.. Możliwości troche jest ale niestety zadna z nich nie jest wystarczająco dobra. Może macie jakieś pomysły to proszę o pomoc.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności