Skocz do zawartości

Komiksowa grafika w 3ds maxie


Dabda_chief

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

Interesuje mnie w jaki sposób wykonane zostały modele przedstawione na poniższych screenach? Chodzi mi głównie o komiksowe tekstury. Zauważcie, że wszystkie postacie mają czarne obwódki(kontury). Chciałbym stworzyć coś podobnego :) Jak do tego podejść?

 

http://www.leagueoflegends.com/board/attachment.php?attachmentid=14119&d=1264202050

 

http://www.leagueoflegends.com/board/attachment.php?attachmentid=12255&d=1263003015

 

 

 

Może niektórym moje pytanie wyda się śmieszne ale jestem początkujący w 3ds maxie a chciałbym kontynuować tą naukę pod kątem takich właśnie komiksowych scenerii.

 

Jestem też zaciekawiony czy trudno byłoby stworzyć mini-grę. Konkretnie byłaby to mała mapka a na niej postać, która po kliknięciu myszką pójdzie w wyznaczone miejsce. Coś w stylu diablo, warcraft :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Modele zostały wykonane normalnie - jak każdy inny model do gry. Tekstury namalowane ręcznie. Obwódki wokół postaci to cecha shadera, a więc nie są częścią modelu/tekstury. Podejść do tego najłatwiej tak żeby zacząć robić modele, teksturować je i patrzeć jak to wychodzi, czytać tutoriale i próbować, próbować, próbować. Co do mini gry to obecnie są dostępne darmowe silniki umożliwiające stworzenie własnego świata gry, ale inną sprawą jest odpowiednie przygotowanie modeli, tekstur, animacji i oprogramowanie tego wszystkiego w silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności