Napisano 30 Kwiecień 200420 l No witam ponownie. Teraz robie jak wczesniej wspominalem bmxa. Narazie wstepne prace nad ramą: (tylko prosze o nie przyczepianie sie do skali bo jest to robione na podstawie zdjec bmxa mojego kumpla :)
Napisano 30 Kwiecień 200420 l narazie niewiele do komentowania , zrob 3/4 rowerku to bedzie mozna cos wiecej powiedziec :)
Napisano 30 Kwiecień 200420 l dolny tylny widelec do poprawy, zobacz jak u ciebie przechodzi a jak na fotce
Napisano 1 Maj 200420 l Autor No poprawilem troche ten widelec. Mam nadzieje ze teraz wyglada juz dobrze :>
Napisano 9 Maj 200420 l Autor Sorki ale ostatnio nie mialem czasu na uptade (egzaminy) ale jutro powinienem powrocic do mojego modelu :)
Napisano 9 Maj 200420 l UWG_Rysiu ->spox nikt niema czasu , jak sie raczkowało to sie mialo w brud czasu a teraz jak chce sie go miec duzo i najczesciej wolnego dla siebie to go niema :)
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto