Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Przeglądałem dzisiaj cennik na licencje V-Raya w Procadzie i zauważyłem ciekawą rzecz. Otóż cena nowej licencji komercyjnej to 3300zł. Cena wersji edukacyjnej: 350zł, aktualizacja do wersji Advanced (czyli zakładam, że pełnej wersji komercyjnej) to 2130zł. Sumując mamy 2500zł niecałe. Czyli 800zł różnicy w cenie. Oczywiście, pewnie tak jak w przypadku Maxa trzeba się gdzieś uczyć. Od razu mówie, że nie sprawdzałem jaki jest koszt licencji u innych dystrybutorów.

 

Pozdr.

Dawid

  • Odpowiedzi 2
  • Wyświetleń 2,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

serwus :)

czy ta edukacyjna licencja vraya ma jakis znak wodny czy cos w tym stylu?

czy ma jakies ograniczenia ? i jakto jest zrenderingiemsieciowym ? wydaje mi sie ze widzialem kiedys pakiety na 10rendernodow - ale to chyba zachodnich portalach i to dotyczylo komercyjnego -a jak tojest ze studenckim ?

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Napisano
  • Autor

szczerze nie mam pojęcia jakie ograniczenia ma vray w wersji edukacyjnej. Nigdy z takiej nie korzystałem :) Będę pisał do Procadu więc jeżeli odpowiedzą to się oczywiście podziele.

 

Pozdr.

Dawid

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności