Skocz do zawartości

POTRZEBNA POMOC !!! :( :P


NO*NAME

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No ten topic to już przegięcie. Ktoś robi sobie jaja jak arbuzy, albo myśli że na forum są telepaci.

Dobra doszedł już ten drugi post (jakby niemożna tego napisać w jednym)

Po pierwsze witamy na forum.

Po drugie narysuj sobie kształt ucha splinem, potem extrude, connect do kubka i meshsmooth na końcu.

Po trzecie jak nie wiesz co napisałem w pkt. 2 to zabierz się za helpa w maxie (F1)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :D:D:D:D przepraszam ten smiech byl w zlym guscie ale nie wytrzymalem .A teraz powaznie poszukaj sobie w tutkach tej strony a znajdziesz a jak bedziesz mial prawdziwy problem daj znac chlopaki i dziewczyny napewno ci pomoga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajże chłopakowi spokój....dla jednych prawdziwy problem to rączka od kubka dla innych coś innego....niedługo ludzie nie będą zamieszczać pytań bo się będą bali, że nie mają prawdziwego problemu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejj zrob sobie box mniej wiecej pasujacy do rozmiarow ucha i zagnij go dodaj modyfikator Bend on znajduje sie w zakladce modyfie po prawej stronie ekranu a bardzo wazne w boxsie w zakladce modyfie zwieksz wartosc segmentow by mogl sie ladnie zgiac. POzdrawiam jesli jeszcze cos nie bedzie jasne lub chchesz zebym opisal Ci technike ktora proponowal CI Orion child to napisz to postaram CI sie wytlumaczyc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszym trickiem jest nacisniecie F1...w maxie of kors

 

ja siedzialem w helpie zanim zaczalem modelowac i kazda funkcje po kolei meczylem, serio, pomaga,

polecam rowniez www.google.pl wpisz 3d studio max +tutorial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja hel;pa maxa w ogóle nie czytałem bo tam jest wszystko po... angielsku:/ a nie jestem w nim za doibry:/ ale jakoś sobie radze (fakt że dopiero po 3,5 roku w maxie zrobiłęm jedną realistyczną scenke dopiero kilka dni temu:/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności