Skocz do zawartości

Projekt orzeźwienia Okrąglaka.


Anomal

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.pepsi.pl/konkurs/finalowa_piatka_szczegol.php?id=250#

 

Witajcie. Zrobiłem projekt w finale konkursu Pepsi na "Orzeźwienie Okrąglaka". Pomysł jest koncepcyjny,trochę szalony (bo taka była istota konkursu) i liczę że Wam się spodoba. Proszę o wsparcie i oddanie głosu:)

 

Poniżej moja praca finałowa , głosowanie wg linku na samej górze:

konkursokraglakm.jpg

 

Zdaję sobie sprawę że zarejestrowanie się tam (swoją drogą bardzo proste i szybkie) może zniechęcać jednak będę bardzo wdzięczny za pomoc. Głosowanie do północy w niedzielę.

Dzięki i pozdrawiam.

 

A tak poza tym jestem otwarty na wasze opinie:_)

 

P.S> Jako ciekawostkę dodam, że zrobiłem ten projekt jedną ręką na pożyczonym laptopie 13' we Włoszech gdzie byłem na nartach ale wybiłem sobie bark...:)

Edytowane przez Anomal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No ja przyznam, że pomysł jest super - bardzo ciekawy i oryginalny. Ale zastanawia mnie możliwość technicznej realizacji - czy w ogóle możliwe jest wykonanie tego projektu, bo wydaje mi się, że dość niebezpieczne było by umiejscawianie w takiej konstrukcji (nie przymocowanej na sztywno do ziemi) klubu czy kawiarni. Nie wiem czy w ogóle w świetle przepisów możliwa jest realizacja tego projektu - przyznam, że nie znam się, ale od razu pod tym kątem zbudził moje obawy.

 

Ale tak czy inaczej - duże gratulację za pomysłowość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby mial powiazanie koncepcyjne to autor pewnie by zamiescil to na planszy jako inspiracje itp. Takie nawiazania do historii sa bardzo chwytliwe, wiec bylaby to bardzo mocna strona projektu. Wiec domyslam sie ze autor przypadkowo podpiał sie pod dosc ciekawy fakt z przeszlosci..

 

co do projektu-pomysł fajny,ale nie widze tego, pojecia nie mam jak to ma dzialac, w jaki sposob mozna to rozwiazac technicznie? Co z obsluga, kwestie sanitarne? sranie do kosza pakowac czy jak? Sadze ze jako koncepcja ciekawe, ale wykonanie tego to osobna bajka, ktora raczej na bank nie ma prawa bytu;]

 

no ale projekt ciekawy;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności